fbpx

Nie samym futbolem… Premier League Darts: Joe Cullen powtórzy sukces z Rotterdamu? Szkockie starcie w ćwierćfinale w Birmingham

Premier League Darts nie zwalnia tempa. Po porażce w „domowym” finale w Rotterdamie z Joem Cullenem, Michael van Gerwen trzeciego ligowego zwycięstwa poszuka w ósmym turnieju tego sezonu w angielskim Birmingham. W ćwierćfinałach czeka nas m.in. starcie szkockich legend: Peter Wright kontra Gary Anderson. Transmisja na żywo z polskim komentarzem, w czwartek od 20.00 wyłącznie na Viaplay.pl.

  • W czwartek rywalizacja w Premier League Darts odbędzie się w angielskim Birmingham
  • W ćwierćfinale dojdzie m.in. do pojedynku szkockich legend: Peter Wright – Gary Anderson
  • Transmisję na żywo z polskim komentarzem, w czwartek od 20.00 można oglądać na Viaplay.pl

Michael van Gerwen, lider Premier League, przed własną publicznością w Rotterdamie był faworytem. Po zaciętym finale, minimalnie lepszy (6:5) okazał się jednak Anglik Joe Cullen, dla którego był to drugi finał i pierwsze zwycięstwo w turnieju Premier League w tym sezonie. W ósmej rywalizacji w tym roku w Birmingham, triumfator sprzed tygodnia, który właśnie wskoczył do najlepszej czwórki, zmierzy się z piątym w tabeli Gerwynem Price’em z Walii.

Peter Wright

Szkocki ćwierćfinał

Van Gerwen zagra z ostatnim w ligowej klasyfikacji Anglikiem Jamesem Wade’em. Ciekawie zapowiada się pojedynek szkockich legend darta, w którym wicelider Premier League Peter Wright rywalizował będzie z Garym Andersonem. Stawkę zamyka starcie trzeciego w tabeli Walijczyka Jonny’ego Claytona z szóstym Anglikiem Michaelem Smithem.

Michael van Gerwen

W tabeli Premier League prowadzi Michael van Gerwen (17 punktów), przed Peterem Wrightem (14), Jonnym Claytonem (12) i Joem Cullenem (10).

Premier League Darts – transmisja na żywo na platformie Viaplay
(31 marca):

CZWARTEK, 31 marca:

20:00 Premier League Darts Birmingham, komentuje Jakub Łokietek

Ćwierćfinały:

Michael van Gerwen – James Wade

Joe Cullen – Gerwyn Price

Peter Wright – Gary Anderson

Jonny Clayton – Michael Smith\

fot. Scanpix/Viaplay


Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.