fbpx

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej odwołał wszystkie mecze od czwartej ligi w dół

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej poinformował, że w związku z opadami śniegu, wszystkie mecze w województwie od czwartej ligi do rozgrywek Żaków F2 – zostały odwołane.

Komunikat o odwołaniu meczów pojawił się na oficjalnej stronie oraz w mediach społecznościowych Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej. Początkowo informację traktowano jako primaaprilisowy żart. Wywołała ona spore poruszenie, ponieważ wiele ekip ze wspomnianych szczebli rozgrywkowych, rozgrywa mecze na sztucznych boiskach, więc przygotowanie takiego placu gry nie byłoby większym problemem.

MZPN tłumaczy decyzję solidarnością z zespołami, które nie są w stanie odpowiednio przygotować murawy na weekendowe potyczki.

Komunikat Mazowieckiego ZPN

Komisja Rozgrywek Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej informuje, że w związku z opadami śniegu na podstawie par. 14 ust. 17 Regulaminu Rozgrywek Mazowieckiego ZPN przekłada z urzędu wszystkie mecze od IV ligi do rozgrywek Żaków F2 zaplanowane na termin od 1 do 4 kwietnia 2022 roku.

Jednocześnie informujemy, że mecze IV ligi z kolejki XXI przełożone zostają na dzień 27 kwietnia 2022 roku (środa). Termin przełożonych kolejek pozostałych klas rozgrywkowych podamy w osobnym komunikacie.

Ps. To nie jest Prima Aprilis.

***

W mediach społecznościowych wciąż trwa gorąca dyskusja na temat decyzji MZPN. Opinie, jak zwykle w takich sytuacjach, są mocno podzielone.


Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.