fbpx

Nie żyje ojciec Czesława Michniewicza. PZPN apeluje o uszanowanie prywatności selekcjonera

W środę poinformowano o śmierci ojca selekcjonera reprezentacji Polski. Doniesienia potwierdził Polski Związek Piłki Nożnej, który przekazał kondolencje i apelował o uszanowanie prywatności trenera Michniewicza.

Pierwsze informacje o śmierci taty Czesława Michniewicza pojawiły się na godzinę przed oficjalnym komunikatem PZPN. Selekcjoner reprezentacji Polski planował wyjechać w środę do Niemiec, gdzie miał rozpocząć swój objazd po Europie, w trakcie którego miał odwiedzić kandydatów do gry w kadrze.

Kilkadziesiąt minut później w mediach społecznościowych pojawiło się potwierdzenie podanej informacji. „Prezes Cezary Kulesza wraz z Zarządem i pracownikami Polskiego Związku Piłki Nożnej składa selekcjonerowi reprezentacji Polski, Czesławowi Michniewiczowi, wyrazy głębokiego współczucia z powodu śmierci Ojca. PZPN prosi o uszanowanie prywatności trenera i jego Rodziny” – czytamy na oficjalne stronie federacji.

Ojciec Czesława Michniewicza był poważnie chory, o czym selekcjoner wspominał podczas wizyty w „Kanale Sportowym”.

– To trudny temat, bo mój ojciec i moja mama są bardzo ciężko chorzy i kontakt z nimi jest utrudniony. Jak ostatnio dzwoniłem, rozmawiałem z siostrą i ona im przekazała tę wiadomość. Ojciec powiedział, że jest dumny i że wie, ale później zaczął nagle zmieniać temat. Mama jest świadoma, wie i myślę, że oboje są bardzo dumni ze mnie – powiedział wówczas Michniewicz.

– To jest najgorsze w tym wieku, że organizm funkcjonuje, ale głowa nie nadąża za wszystkim. To jest trudna sytuacja dla wszystkich i to trochę wzruszające. Może zabrakło roku czy dwóch lat, żeby tych sił było więcej i on miał większą satysfakcję z tego – dodał wzruszony selekcjoner.


Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.