Wielki Finał PKO Bank Polski Ekstraklasa Games!

Przed nami najważniejsze wydarzenie obecnego sezonu PKO Bank Polski Ekstraklasa Games. Nadchodzący Wielki Finał wyłoni mistrza rozgrywek, który wywalczy miejsce w ścisłych kwalifikacjach do Mistrzostw Świata FIFAe World Cup.

Rozgrywki odbędą się w najbliższy weekend, 9-10 kwietnia i będą rozpoczynać się o 12:00. Transmisja z Wielkiego Finału PKO Bank Polski Ekstraklasa Games dostępna będzie na Facebooku PKO Bank Polski Ekstraklasa Games, na kanale Polsat Games oraz na YouTube i Twitchu stacji.

We wtorek 5 kwietnia odbyło się oficjalne losowanie grup Wielkiego Finału PKO Bank Polski Ekstraklasa Games. Wiadomo już, że w grupie A zobaczymy Maksymiliana “zalewskyy’ego” Zalewskiego (Lechia Gdańsk), Dawida “Dewidka” Kamasińskiego (Piast Gliwice), Nikodema “Piko” Pawlaka (Pogoń Szczecin) oraz Adriana “Strav1xa” Strawińskiego. W grupie B rywalizować natomiast będą Kacper “Furman” Furmanek (Lech Poznań), Miłosz “milosz93” Bogdanowski (Radomiak Radom), Tomasz “Tomek601” Legut (Górnik Zabrze), a także Szymon “Błachu” Błachowiak. W pierwszym etapie Wielkiego Finału obowiązywać będzie system “każdy z każdym”, zaś w play-offach zobaczymy czterech zawodników, którzy zmierzą się w drabince podwójnej eliminacji.

Uczestnicy Wielkiego Finału PKO Bank Polski Ekstraklasa Games powalczą o nagrody z puli 45 000 PLN, a triumfator sezonu zdobędzie również miejsce w ścisłych eliminacjach do Mistrzostw Świata FIFAe World Cup.

Źródło i foto: Biuro Prasowe Ekstraklasy


Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.