fbpx

Wieczysta Kraków szykuje kolejny transferowy hit. Chce pozyskać napastnika Jagiellonii Białystok

Z informacji pozyskanych przez dziennikarzy serwisu „WP Sportowe Fakty” wynika, że do Wieczystej Kraków może przenieść się Jesus Imaz, napastnik białostockiej Jagiellonii.

Wieczysta nie zamierza oszczędzać i mówi się, że jest w stanie zapłacić za Imaza całkiem niezłe pieniądze. Pozostaje pytanie, czy 31-letni Hiszpan będzie chciał występować na dużo niższym szczeblu rozgrywkowym. Finansowo z pewnością nie straci, dołączy też do takich piłkarzy jak Sławomir Peszko, Radosław Majewski, Donald Guerrier, Thibault Moulin, Łukasz Burliga, czy Maciej Jankowski.

W październiku 2021 roku Jagiellonia Białystok zaproponowała Imazowi rekordowy w historii klubu kontrakt. Ostatecznie jednak nie udało się sfinalizować umowy, a kilka tygodni później piłkarz zerwał więzadła. 

Ekstraklasa. Jesus Imaz z Jagiellonii Białystok doznał poważnej kontuzji.  Jak długo będzie pauzował? – Ekstraklasa – Sport Wprost
Jesus Imaz

Aktualnie trwają rozmowy przedstawicieli białostockiego klubu z Imazem, które dotyczą nowej umowy piłkarza. Do porozumienia jest daleko, więc właściciel Wieczystej chce wykorzystać nadarzającą się okazję i sprowadzić Hiszpana. Jak donoszą dziennikarze „WP Sportowe Fakty”, przedstawiciele czwartoligowca już kontaktowali się z obozem napastnika „Jagi”.

Jesus Imaz przed kontuzją rozegrał 94 spotkania dla Jagiellonii, w których strzelił 39 goli i zaliczył 12 asysty.

Wieczysta Kraków zajmuje pierwsze miejsce w tabeli zachodniej grupy małopolskiej IV ligi.


Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.