fbpx

Oświadczenie zarządu MZKS Bug Wyszków w sprawie zamalowania graffiti UKS „Loczki” Wyszków

Zarząd MZKS Bug Wyszków opublikował oświadczenie dotyczące zamalowania graffiti klubu Loczki Wyszków.

Oświadczenie zarządu MZKS Bug Wyszków

W związku z wysuwanym pod adresem MZKS „Bug” Wyszków oczekiwaniem reakcji na incydent polegający na zamalowaniu graffiti Klubu Piłkarskiego „Loczki” Wyszków umieszczonego na stadionie miejskim w Wyszkowie, zarząd MZKS „Bug” Wyszków oświadcza, co następuje.

Stanowczo podkreślamy, że Klub MZKS „Bug” Wyszków niezmiennie sprzeciwia się i potępia wszelkie przejawy wandalizmu, agresji czy braku szacunku do innych klubów lub sportowców. Każdy tego typu akt, w tym także zamalowanie umieszczonego na Stadionie Miejskim w Wyszkowie graffiti związanego z Klubem Piłkarskim „Loczki” Wyszków, jest przez Klub oceniane jako zachowanie nieakceptowalne, niedopuszczalne oraz wywołujące zrozumiałe oburzenie.

Ze zdumieniem jednak przyjmujemy wypowiedzi działaczy Klubu Piłkarskiego „Loczki” Wyszków, pojawiające się czy to w lokalnej prasie, czy w mediach społecznościowych, którzy próbują obarczyć odpowiedzialnością za to zdarzenie Klub i domagają się przeprosin, ze strony Klubu lub jakiejś formy zadośćuczynienia.

Oświadczamy, że żaden członek zarządu Klubu, jego pracownik czy współpracownik, nie ma jakiegokolwiek związku z przedmiotowym incydentem, nie był jego inicjatorem i nie miał jakiejkolwiek wiedzy o zamiarze jego dokonania. Niezależnie jednak od tego, kto jest sprawcą incydentu i jakie są jego/ich sympatie sportowe, przypisywanie odpowiedzialności Bugowi Wyszków jest nieuzasadnione.

W świetle powyższego, zwracamy się do Zarządu Klubu Piłkarskiego „Loczki” Wyszków o zaprzestanie dalszego kreowania wrażenia jakoby MZKS „Bug” Wyszków miał jakikolwiek związek z przedmiotowym incydentem, a zawodniczkom życzymy sukcesów i jak najlepszych wyników sportowych.

Z poważaniem

Zarząd MZKS „Bug” Wyszków

***

Tak było:

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, ludzie uprawiający sporty, ludzie stoją i na świeżym powietrzu

Tak jest:


Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.