Były szkoleniowiec Widzewa, Arki Gdynia i Stali Mielec poprowadzi zespół z 4. ligi. Cel – utrzymanie

Zbigniew Smółka wraca na ławkę trenerską. Były szkoleniowiec między innymi Arki Gdynia i Stali Mielec poprowadzi zespół MGKS Moto-Jelcz Oława. 

Dla Smółki to powrót do Oławy w roli trenera po niemal ośmiu latach. Zespół z województwa dolnośląskiego obecnie występuje na poziomie czwartej ligi. Aktualnie zajmuje 13. miejsce w tabeli grupy wschodniej. 

– Witamy w Moto-Jelczu znanego w świecie piłkarskim i cenionego przez oławskich kibiców trenera Zbigniewa Smółkę. W tym tygodniu po rozmowach z Zarządem MGKS „Moto-Jelcz” Oława przejął obowiązki prowadzenia pierwszej drużyny po Waldemarze Tęsiorowskim. Wierzymy, że prowadzona przez trenera drużyna „nabierze wiatru w żagle”, a to co przekaże w treningach naszym piłkarzom, da oczekiwany cel, jakim jest utrzymanie się w czwartej lidze – możemy przeczytać w komunikacie klubu z Oławy.

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, stoi i tekst

Smółka pozostawał bez pracy od czerwca 2021 roku, gdy rozstał się z Olimpią Grudziądz po spadku klubu z drugiej ligi. Jako trener Moto-Jelcz Oława zadebiutuje w sobotę w spotkaniu z Bielawianką Bielawa.

Zbigniew Smółka w przeszłości prowadził takie zespoły jak Arka Nowa Sól, Polonia-Stal Świdnica, Czarni Żagań, MKS Kluczbork, Ruch Radzionków, Jarota Jarocin, Odra Opole, Zawisza Bydgoszcz, Stal Mielec, Arka Gdynia, Widzew Łódź, Chojniczanka oraz Olimpia Grudziądz


Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.