fbpx

Piotr Zieliński w Bayernie Monachium? „Chyba po to, żeby pozować do zdjęć”

W ostatnich tygodniach w zagranicznych mediach pojawiają się doniesienia o rzekomym zainteresowaniu Piotrem Zielińskim ze strony Bayernu Monachium. Pogłoski zaczynają powielać również polskie portale.

Co miałby robić „Zielu” w zespole mistrza Niemiec? Prześmiewczą teorię na ten temat wyraził Filip Kapica, komentator stacji Eleven Sports, który był gościem programu „International Level” na kanale Youtube Meczyki.pl.

– Nie wiem, co on powinien zrobić ze swoją karierą. Trochę mnie bawią te głosy łączące go z Bayernem Monachium. Po co miałby tam iść? Chyba że ścieżka à la Sławomir Wojciechowski, czyli bez podboju Bundesligi, ale po to, żeby wziąć udział w jakiejś fecie i pozować do zdjęć z trofeum – powiedział Kapica.

Komentator sportowy wypowiedział się także na temat obecnej formy reprezentanta Polski.

– Zieliński jest pod formą. Jakbyśmy mieli wymieniać piłkarzy, którzy nie są w gazie w Napoli to jest to dość długa lista. Gdybyśmy się wybrali z kamerą na miasto, to w ankiecie na największe rozczarowanie w ostatnich dwóch miesiącach Polak byłby raczej faworytem – dodał Kapica.

Piotr Zieliński rozegrał w tym sezonie 39 spotkań, w których strzelił siedem goli i zaliczył pięć asyst. W ostatniej kolejce Napoli pokonało 6:1 Sassuolo. Polski pomocnik przesiedział całe spotkanie na ławce rezerwowych. 

Fot. Scanpix/Viaplay


Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.