Wstępny plan przygotowań Wisły Płock (Lato 2022)

Treningi w Płocku, obóz w Gniewinie i mecze sparingowe z pięcioma rywalami, w tym dwa „podwójne”. Tak wygląda wstępny plan przygotowań Wisły Płock przed rozpoczęciem sezonu 2022/2023 w PKO Bank Polski Ekstraklasie.

Po ostatnim spotkaniu obecnej kampanii z PGE FKS Stalą Mielec (sobota 21 maja godz. 17:30) Nafciarze udadzą się na nieco ponad trzytygodniowe urlopy. W klubie zawodnicy ponownie stawią się 13 czerwca, kiedy to przejdą badania wydolnościowe, a następnie przez tydzień będą trenować na płockich obiektach.

20 czerwca piłkarze Wisły wyruszą na obóz do Gniewina, gdzie przez kolejne dni będą kontynuować przygotowania do startu nowych rozgrywek. W czasie zgrupowania rozegrają trzy mecze sparingowe z Chojniczanką Chojnice (22 czerwca), Lechią Gdańsk (25 czerwca) oraz Arką Gdynia (28 czerwca). 

Po powrocie do Płocka przyjdzie czas na drugą część zajęć na lokalnych obiektach, która potrwa do inauguracji nowego sezonu. W międzyczasie rozegrane zostaną jeszcze dwie „podwójne” gry kontrolne z Rakowem Częstochowa w Sochocinie i Płocku (1 lipca) oraz z Koroną Kielce w Warce (8 lipca). Pierwszy pojedynek o punkty odbędzie się w terminie 15-17 lipca.

WSTĘPNY PLAN PRZYGOTOWAŃ WISŁY PŁOCK [LATO 2022]:

13 czerwca – I trening

20 czerwca – wyjazd na obóz do Gniewina,

22 czerwca – sparing z Chojniczanką Chojnice (Gniewino),

25 czerwca – sparing z Lechią Gdańsk (Gniewino lub Wejherowie),

28 czerwca – sparing z Arką Gdynia (Gniewino),

29 czerwca – powrót do Płocka,

1 lipca – dwa sparingi z Rakowem Częstochowa (Sochocin i Płock)

8 lipca – dwa sparingi z Koroną Kielce (Warka)

15 lipca – start sezonu 2022/2023 PKO BP Ekstraklasy

Źródło i foto: Biuro Prasowe Wisły Płock

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.