Galakticos Solna zapewnił sobie upragniony awans do IV ligi na pięć kolejek przed końcem rozgrywek

Mamy to!!! Taka informacja króluje w mediach społecznościowych klubu Galakticos Solna. Zespół zapewnił sobie upragniony awans do IV ligi już na pięć kolejek przed zakończeniem rozgrywek wrocławskiej klasy okręgowej.

W sobotnie popołudnie Galaktyczni z Solnej podejmowali Rapid Domaniów. Gospodarze wykonali plan w 100 procentach, zdobyli trzy punkty i oczekiwali wiadomości z Międzyborza i Środy Śląskiej.

Może być zdjęciem przedstawiającym 8 osób, ludzie uprawiający sporty, ludzie stoją i trawa

– W tym meczu mieliśmy jeden cel wygrać i czekać na wieści z Międzyborza i Środy Śląskiej – czy będziemy mogli się cieszyć z konsekwentnie wypracowanego awansu. Tak też się stało, zgarnęliśmy pewnie komplet punktów z Rapidem, Przeciwnicy do awansu zagrali pod nas! Zenit Międzybórz wygrał 3:0 z Orłem Pawłowice natomiast Polonia Środa Śląska zremisowała 1:1 z Odrą Lubiąż – czytamy na klubowym profilu.

Może być zdjęciem przedstawiającym 5 osób, ludzie grający w futbol amerykański, ludzie stoją i na świeżym powietrzu

Galakticos Solna po zwycięstwie 7:2 w sobotnim meczu z Rapidem, zapewnił więc sobie awans do IV ligi. Klub zasłużył na ten sukces ciężką pracą i konsekwencją w dążeniu do celu. Zespół zdominował rozgrywki we wrocławskiej grupie klasy okręgowej. W 25 meczach drużyna z Solnej zdobyła 62 punkty, strzeliła 81 goli, tracąc 24. Przewaga nad drugą w tabeli Polonią Środa Śląska wynosi 16 „oczek”.

Może być zdjęciem przedstawiającym 16 osób, ludzie uprawiający sporty, ludzie stoją i trawa

– Mamy to, na co wszyscy ciężko i konsekwentnie pracowaliśmy cały sezon – jest dużo satysfakcji i radości, szampan się polał, cała Galaktyczna Społeczność świętuje historyczny awans do IV ligi dolnośląskiej, gratulacje spływają, co przyjmujemy z dużą satysfakcją. Mamy zasłużoną pozycję lidera rozgrywek. Spoglądamy z podniesioną głową piętro wyżej!!! – podkreślają przedstawiciele klubu z Solnej.

Może być zdjęciem przedstawiającym 14 osób, ludzie stoją i trawa

Gratulacje i wielkie brawa od portalu Galaktyczny Futbol.

LKS Galakticos Solna – Rapid Domaniów 7:2 (6:0)

Bramki: Rybiński 14’, 19’, 23’, 39′, Rudnicki 28′, 54′, Jasiński 32′. Rapid 65′, 77′

Galakticos: Wilk – Repski, Kuśmierek (60’ Kluczyński), Nawrot, Bolisęga, Żak (46’ Ciolek), Lechocki, Rudnicki, Jasiński (81’ Spychalski), Paszkowski, Rybiński (46’ Biały).

Rapid: Mikoda – Michał Reszczyński, Tymoteusz Reszczyński, Głowacki, Dziębowski, Źiółkowski, Pawlak, Koral, Zieliński, Lubecki, Pajda.

Fot. LKS Galakticos Solna/Facebook


Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.