fbpx

Prezes KS Gwoździany: Już 15 zawodników zadeklarowało swój udział w jutrzejszym meczu

Krzysztof Bigas, prezes KS Gwoździany, zapowiada z uśmiechem, mając na uwadze ostatnie problemy kadrowe swego zespołu, że już 15 zawodników zadeklarowało udział w niedzielnym meczu lublinieckiej Klasy A przeciwko Sparcie Lubliniec.

– Do końca obecnego sezonu lublinieckiej A klasy pozostało już tylko pięć kolejek. W XXII serii spotkań podejmiemy Spartę Lubliniec.  Mecz rozpocznie się w niedzielę o 17:00 na boisku w Gwoździanach – mówi prezes Bigas.

– Dziś rano (sobota, 9:00) już 15 zawodników zadeklarowało swój udział w jutrzejszej rywalizacji, a liczba ta może jeszcze wzrosnąć, ponieważ 6 osób jeszcze się nie określiło. W tym tygodniu zarejestrowany i uprawniony do gry został kolejny chłopak z Gwoździan, 22- letni Oliwier Kłosok. Jest to dziewiąty zawodnik w aktualnej kadrze KS Gwoździany, który treningi jak i występy w rozgrywkach zaczyna od razu od seniorów – podkreśla.

– W Sparcie Lubliniec zgłoszona do gry jest piątką zawodników, dla których boisko w Gwoździanach było jeszcze jesienią tym domowym. Z wypożyczenia wrócili Patryk Krawczyk i Wiktor Chyra, a na półroczny transfer czasowy wiosną zdecydowali się Michał Kopyciok, Jakub Wójcik i Robert Koza. Choć przeglądając protokoły meczowe z poprzednich spotkań Sparty na boisku można spodziewać się raczej tylko Patryka, Michała i Jakuba – zaznacza prezes KS Gwoździany.

Dotychczasowa rywalizacja KS Gwoździany z Spartą Lubliniec obejmuje dwa spotkania:

28.08.2019 Półfinał Pucharu Polski Podokręgu Lubliniec

KS Gwoździany – Sparta Lubliniec 0:0 (k 4:5)

W kadrze zespołu z Gwoździan w porównaniu z tamtym spotkaniem aktualnie znajdują się: Adam Popanda, Dawid Budzik, Marcin i Łukasz Błaszczyk, Martin Mrugala oraz Denis Andraczek.

10.10.2021 IX kolejka A klasy Lublinie

Sparta Lubliniec – KS Gwoździany 5:1 (3:1)

Bramka: Jakub Wójcik

W porównaniu z tamtym spotkaniem w drużynie z Gwoździan wciąż występuję: Karol Matusek, Adrian Tarara, Krystian Andraczek, Martin Mrugala, Adam Popanda i Łukasz Błaszczyk.


Sparta zajmuje 3. miejsce w tabeli Klasy A Lubliniec po zdobyciu 44 punktów w 19 meczach, a wiosną odniosła 4 zwycięstwa, 2 remisy i jedną porażkę.

KS Gwoździany plasuje się na przedostatniej pozycji z dorobkiem zaledwie 9 „oczek”.


Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.