fbpx

STS ponownie rezygnuje z sektorówki. Więcej kibiców obejrzy mecz Kolejorza z Zagłębiem Lubin

Bilety na ostatnie spotkanie sezonu pomiędzy Lechem Poznań a Zagłębiem Lubin wyprzedały się ekspresowo. W miniony weekend Kolejorz został mistrzem Polski. Z tego względu STS, sponsor strategiczny Lecha, zdecydował o rezygnacji z reklamy wielkoformatowej na IV trybunie im. Białasa, dzięki czemu do sprzedaży trafią dodatkowe miejsca (16 maja, 16:00), by więcej kibiców mogło obejrzeć ostatnie spotkanie sezonu 2021/22.

Kilkadziesiąt tysięcy wejściówek rozeszło się na dwa tygodnie przed meczem. Z tego względu STS, jako wieloletni sponsor klubu, znów robi ukłon w stronę kibiców i rezygnuje z „sektorówki” na trybunach. Dzięki temu do puli biletów na bilety.lechpoznan.pl trafi dodatkowe 468 miejsc.

– Działalność sponsorska STS zdecydowanie wykracza poza ogólnie przyjęte ramy sponsoringu sportowego. Wiemy, że to kibice tworzą wyjątkową atmosferę w trakcie meczów, dlatego chętnie udostępniliśmy im naszą przestrzeń reklamową na stadionie przy Bułgarskiej, by jeszcze więcej fanów mogło na żywo dopingować Lecha – mówi Paweł Rabantek, chief marketing officer STS.

– Wejściówki na spotkanie Lecha z Zagłębiem rozeszły się bardzo szybko, a kibice, szczególnie po zdobycia przez Kolejorza mistrzostwa Polski, cały czas dopytują o możliwość zakupu biletów na ostatni mecz w sezonie 2021/22 – mówi Daniel Zieliński, kierownik działu sprzedaży biletów.

– Firma STS, która wspiera nas w tematach profrekwencyjnych, tak jak 19 marca, tak i tym razem rezygnuje ze swojej powierzchni reklamowej znajdującej się na IV trybunie. Wszystko po to, by więcej kibiców mogło stworzyć niesamowitą, mistrzowską atmosferę – dodaje.

Poprzednim razem, STS zrezygnował z reklamy wielkoformatowej, na rzecz udostępnienia dodatkowych miejsc kibicom, podczas jubileuszowego meczu z okazji 100-lecia powstania Lecha Poznań, który “Kolejorz” rozegrał z Jagiellonią Białystok 19 marca tego roku.

Źródło: Biuro Prasowe Lecha Poznań


Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.