11TS oficjalnym dystrybutorem sprzętu sportowego Śląska Wrocław

Od sezonu 2022/23 Śląsk Wrocław będzie miał nowego oficjalnego dystrybutora sprzętu sportowego. Wrocławski klub podpisał umowę z firmą 11teamsports, która jest jednym z największych dostawców w Europie.

– Jesteśmy dumni, że Śląsk Wrocław jest pierwszym klubem PKO BP Ekstraklasy, który rozpoczął współpracę z 11teamsports – marką o europejskim zasięgu. Cieszymy się, że tak renomowana firma dostrzegła korzyści płynące ze współpracy ze Śląskiem Wrocław i zapewni naszym drużynom wysokiej jakości sprzęt sportowy. Chcemy pracować z najlepszymi i wierzymy, że dzięki doświadczeniu 11teamsports nasz klub będzie się dalej rozwijał i odnosił sukcesy – mówi Piotr Waśniewski, prezes zarządu WKS Śląsk Wrocław.
 
– Cieszymy się, że udało nam się poszerzyć nasze portfolio o bardzo ważny klub, który jest stabilny i ma uznaną markę w polskiej Ekstraklasie. Łącząc nasze siły, wykorzystamy wieloletnie oświadczenie 11teamsports w obsłudze klubów piłkarskich – mówi Jan Nohel, Pro-Clubs Lead Europe w 11teamsports. – Oprócz sprzętu sportowego dla zawodników i sztabu, jednym z naszych długoterminowych celów są działania marketingowe podczas meczów domowych Śląska Wrocław. Kibice mogą liczyć na szeroki wachlarz konkursów i towarzyszących im atrakcji – dodaje Jakub Špetlík, menedżer ds. sponsoringu 11teamsports.
 
11teamsports założone zostało w 2007 roku w Crailsheim w Niemczech. Z biegiem czasu firma stała się największym w Europie internetowym sklepem piłkarskim dla klientów indywidualnych oraz profesjonalnych klubów. Niezwykle szeroki asortyment obejmuje wybór ponad 25 000 artykułów. 2,5 miliona entuzjastów piłki nożnej z ponad 14 krajów w Europie co roku kupuje produkty piłkarskie za pośrednictwem www.11teamsports.com. Nowy dystrybutor sprzętu sportowego Śląska ma w swojej ofercie pełen zakres produktów – od butów piłkarskich i koszulek dla drużyn i kibiców, przez cały sprzęt treningowy, po produkty do rekreacji i biegania. W segmencie sportów zespołowych 11teamsports obsługuje ponad 5500 amatorskich i profesjonalnych klubów z całej Europy.

Źródło i grafika: Biuro Prasowe Śląska Wrocław


Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.