Gwiazdor Wieczystej Kraków odchodzi z klubu. Chce grać w ekstraklasie

Wieczysta Kraków, która dysponuje kadrą naszpikowaną gwiazdami, prawdopodobnie straci jedną z nich. Z klubem ma pożegnać się Donald Guerrier, kapitan reprezentacji Haiti i były piłkarz Wisły Kraków.

Kontrakt Guerriera wygasa wraz z końcem czerwca tego roku i wiele wskazuje na to, że zawodnik będzie chciał odejść z krakowskiego klubu. Haitańczyk nie zamierza jednak opuszczać naszego kraju. Jego żona jest Polką, a on sam także ma polskie obywatelstwo.

34-latek chciałby jeszcze raz spróbować swoich sił na wyższym szczeblu rozgrywek niż czwarta czy trzecia liga.

Wilde-Donald Guerrier został piłkarzem Wieczystej Kraków

Z informacji przekazanych przez portal „WP Sportowe Fakty” wynika, że Guerrier będzie chciał wrócić do ekstraklasy. Nie wiadomo jeszcze do jakiej drużyny miałby trafić 34-letni piłkarz.

Guerrier w 2013 roku trafił do Wisły Kraków. W barwach klubu zaliczył 75 ligowych meczów, w których strzelił 20 goli i zaliczył 6 asyst. Potem grał w Turcji, Azerbejdżanie i na Cyprze, ale niedawno wrócił do Polski. 

Guerrier wciąż jest kapitanem narodowej drużyny Haiti. Zaliczył w niej 55 występów i 10 goli. Jest pierwszym w historii Wieczystej piłkarzem powoływanym do reprezentacji. 

Krakowski zespół aktualnie zajmuje pierwsze miejsce w tabeli rozgrywek zachodniej grupy małopolskiej IV ligi.

Źródło: WP Sportowe Fakty


Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.