fbpx

Nie samym futbolem… Joy Ride 2022 w Kluszkowcach – trzy dni rowerowego szaleństwa!

W miniony weekend odbyła się kolejna edycja Joy Ride Festiwalu, czyli święta wszystkich zapaleńców wyczynowej jazdy na rowerze. To trzydniowe wydarzenie przyciąga od lat najlepszych zawodników z Polski i krajów sąsiednich. W tym roku było podobnie. Nie zabrakło emocji, tłumu fanów i sportowej rywalizacji. Firma Karcher także i w tym roku wpierała to wydarzenie. Jako sponsor tytularny jednej z konkurencji: Kärcher Dual Slalomu, lecz także dając do dyspozycji zawodników specjalnie przygotowaną myjnie, gdzie niestrudzone myjki ciśnieniowe z żółtym logo czyściły pojazdy z wszechobecnego błota. Firma przekazała też swoje urządzenia jako nagrody dla zwycięzców.

Niezwykła atmosfera tego wydarzenia przeszła już w rowerowym świecie do legendy. Na Joy Ride po prostu trzeba być. Entuzjazm, duch sportowej rywalizacji w duchu fair play, radość ze spotkania z osobami podzielającymi wspólna pasję – to wszystko znaki rozpoznawcze każdej edycji tej wyjątkowej imprezy.

Firma Kärcher od lat wspiera to wydarzenie. Zaangażowanie marki jest bardzo doceniane przez uczestników. Górska pogoda bywa kapryśna, więc przelotne opady sprawiają, że trasy przejazdów stają się błotniste, i wiadomo, że rowery wymagają później czyszczenia. Eksperci firmy Kärcher służyli też zawodnikom radą, w zakresie prawidłowego mycia roweru myjką wysokociśnieniową, by było to bezpieczne dla pojazdu. Nieumiejętne korzystanie z tego urządzenia może doprowadzić do uszkodzeń roweru, jednak, gdy wiemy, jak czyścić – wtedy jest to, nomen omen – czysta przyjemność.

W tym roku frekwencja podczas imprezy była rekordowa, co przełożyło się na jeszcze lepszą atmosferę i więcej radości ze spotkań.

Impreza przyciąga także najmłodszych pasjonatów dwóch kółek, dzieciaki, które dopiero rozpoczynają swoja przygodę z tym sportem. Dla nich również przewidziano szereg atrakcji.

Obserwując, jak bardzo impreza rozwija się z roku na rok i jak ciekawe i pozytywne osoby przyciąga, marka Kärcher z pewnością będzie nadal się angażować, by wspierać młode osoby w realizacji ich pasji.


Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.