Nowy skład zarządu Warty Poznań

Michał Wieczorek i Maciej Wojdyło dołączyli do zarządu Warty Poznań S.A., którego prezesem od niemal roku jest Bartosz Wolny.

– Właśnie zakończyliśmy drugi z rzędu sezon w Ekstraklasie. Mimo wielu głosów, które nie dawały nam na to większych szans, zdołaliśmy osiągnąć 11. miejsce w tabeli. To wynik, który pokazuje, że nie budżety grają w piłkę, a liczy się pomysł, zaangażowanie oraz odpowiedni ludzie w odpowiednim miejscu i czasie. Powoli jednak zapominamy już o tym, co było, a myślimy o tym, co przed nami. A mamy przecież ambitne plany rozwoju Warty Poznań, bo wciąż wiele jest do nadrobienia. Do ich realizacji potrzebujemy osób, które myślą podobnie, znają Klub i codziennie przychodzą do niego z myślą o tym, co mogą dla niego zrobić. Nowy, trzyosobowy zarząd jest dla mnie jak zespół, który ma do wykonania ważne zadania – mówi właściciel Warty Poznań, Bartłomiej Farjaszewski.

– Cele na najbliższy czas to przede wszystkim znalezienie inwestora lub inwestorów, gotowych zaangażować się w projekt. Ale to także udział w procesie projektowania i pozyskiwania wsparcia dla inwestycji w infrastrukturę sportową przy Drodze Dębińskiej. Niemniej ważne jest też dbanie o obecnych sponsorów oraz partnerów Warty Poznań i dbanie o to, żeby to grono stale się powiększało – dodaje.

Za realizację zadań przedstawionych przez właściciela „Zielonych” jest odpowiedzialny trzyosobowy zarząd spółki. Na jego czele stoi Bartosz Wolny, który objął stery przed zakończonym właśnie sezonem Ekstraklasy. W skład zarządu wchodzą teraz także Michał Wieczorek i Maciej Wojdyło.

Pierwszy z nich to były prezes piłkarskiej Warty Poznań, a ostatnio dyrektor biura zarządu. Jest związany z Klubem od niemal 9 lat, bo początku sezon 2013/14. Jako członek zarządu ds. finansowych i organizacyjnych, będzie się troszczył głównie o dyscyplinę w zakresie kosztów oraz funkcjonowania Klubu.

Jeśli chodzi o Macieja Wojdyło, to niedawno minął rok, odkąd trafił do Warty Poznań. Dotychczas odpowiadał za funkcjonowanie kompleksu sportowego w Grodzisku Wlkp., gdzie „Zieloni” rozgrywają swoje mecze ligowe, a także koordynował projekty sponsoringowe. W nowej roli członka zarządu ds. komercyjnych, będzie odpowiadał za realizację celów handlowych i marketingowych w oparciu o długookresową strategię rozwoju Klubu.

Fot. Klaudia Berda / Warta Poznań
Na zdjęciu zarząd Warty Poznań S.A.; od lewej: Michał Wieczorek, Bartosz Wolny, Maciej Wojdyło


Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.