fbpx

Piotr Nowak nie będzie już szkoleniowcem Jagiellonii Białystok

Piotr Nowak wkrótce przestanie pełnić funkcję szkoleniowca Jagiellonii Białystok. Na liście kandydatów do zastąpienia go widnieją trzy nazwiska – informuje Maciej Wąsowski z Weszlo.com.

Jagiellonia Białystok zdołała utrzymać się w Ekstraklasie. Zespół z Podlasia zajął dwunaste miejsce, najgorsze od wielu sezonów. Włodarze klubu zamierzają dokonać rewolucji kadrowej w zespole. Przede wszystkim jednak ma dojść do zmiany na stanowisku szkoleniowca, o czym poinformował Maciej Wąsowski z Weszlo.com.

Jak ustalił dziennikarz, posadę straci Piotr Nowak, który nie spełnił oczekiwań pokładanych w nim przez władze białostockiego klubu. Obecnie na liście kandydatów do zastąpienia szkoleniowca znajdują się trzy nazwiska. Z Jagiellonią łączeni są Ivan Djurdević, Marcin Brosz i Michal Gasparik.

Najwięcej mówi się o Djurdeviciu. 45-latek ostatnio prowadził Chrobrego Głogów. Wspólnie z tym zespołem awansował do finału barażów o Ekstraklasę, gdzie poniósł porażkę 2:3 z Koroną Kielce. Serb już wcześniej zapowiedział odejście z klubu. Zatrzymać mógł go jedynie awans na najwyższy szczebel rozgrywek.

Nowak ma umowę do 30 czerwca 2023 roku. Przedstawiciele Jagi będą musieli ustalić warunki rozstania z 57-latkiem. Dopiero wtedy ruszą konkretne rozmowy z kandydatami. Jagiellonia wznawia treningi 13 czerwca. Na dziś pewne jest jedno – piłkarzy na pierwszych zajęciach powita nowy szkoleniowiec – informuje Wąsowski.

Źródło: Maciej Wąsowski/Weszlo.com

Fot. Biuro Prasowe Jagiellonii Białystok

***


Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.