fbpx

Ale poszedł. Rajd Mateusza Lisa z zespołu Kopernika Kiernozia w meczu skierniewickiej Klasy B (WIDEO)

Ozdobą spotkania, w którym Zjednoczenie Bobrowniki Dzierzgów podejmował Kopernika Kiernozia, był rajd przez ponad pół boiska w wykonaniu Mateusza Lisa z zespołu gości.

Spotkanie odbyło się w minioną niedzielę w ramach 25. kolejki rozgrywek skierniewickiej Klasy B. Zjednoczenie zajmowało pozycję wicelidera przed tym pojedynkiem, a rywale z Kiernozia plasowali się na szóstej pozycji. Oba zespoły rundę wiosenną mogą zaliczyć do bardzo udanych, gdyż od kilku kolejek nie poniosły porażki.

Mecz zakończył się zwycięstwem Kopernika 1:0, a ozdobą niedzielnego pojedynku był kapitalny rajd Mateusza Lisa.

Wideo z tej akcji możemy zobaczyć dzięki Przemkowi Płatkowskiemu z „Luz i Zapał”, który jest futbolowym pasjonatem i częstym gościem na meczach Niższych Lig.

– Życzę Wam, żebyście weszli w ten tydzień tak, jak poszedł piłkarz Kopernika Kiernozia w niedzielnym meczu przeciwko Zjednoczeniu Bobrowniki Dzierzgów – napisał Przemek na Twitterze.

– Ogrom ambicji gości wystarczył na nieskutecznego (z karnym włącznie) pretendenta do awansu. Gol padł po solowym rajdzie przez pół boiska. Bojo bardzo przyjemne, wokół dużo zieleni, obecnych wielu widzów w każdym wieku – dodał.

Zjednoczenie wciąż jest wiceliderem pierwszej grupy skierniewickiej Klasy B z dorobkiem 51 „oczek” i stratą trzech punktów do lidera, Pogoni Rogów. Kopernik zajmuje piąte miejsce w tabeli, mając na koncie 30 pkt.

Dziękuję Przemkowi Płatkowskiemu za przesłanie materiału wideo.

Fot. Przemek Płatkowski


Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.