fbpx

Strzelec Chroberz fetuje awans do kieleckiej Klasy A

Zawodnicy Strzelca Chroberz w przedostatnim meczu obecnego sezonu, a ostatnim przed własną publiczności, pokonali 3:1 LZS Czarnocin.

Strzelec już wcześniej zapewnił sobie awans do Klasy A, a niedzielne spotkanie było pożegnaniem z kibicami. Gospodarze w obecnym sezonie nie ponieśli porażki na własnym stadionie i ich celem było utrzymanie tej passy. Tak też się stało. Wygrana 3:1, była siódmym zwycięstwem na osiem spotkań rozegranych w domowych pieleszach. Jedyne punkty na własnym obiekcie urwał Strzelcowi MGTS Działoszyce 26 września ubiegłego roku. Padł wówczas remis 2:2.

Już w trakcie meczu kibice manifestowali radość z awansu, a po ostatnim gwizdku arbitra feta ruszyła na pełnych obrotach.

Strzelec Chroberz – LZS Czarnocin 3:1 (3:0).

Bramki: Mateusz Modrzewiecki (asysta Mateusz Godzic), Dawid Giereś (as. Mateusz Grabowski), Tomasz Siemieniec (rzut karny).

Strzelec: Tomasz Wrzoskiewicz (63 Dominik Dziura) – Adam Kędra, Adam Krupa, Krystian Lechowski, Grzegorz Lozia, Tomasz Siemieniec (81 Wiktor Pruś), Mateusz Godzic, Mateusz Grabowski, Jacek Doroz (63 Łukasz Poros), Mateusz Modrzewiecki (69 Michał Bednarski), Dawid Giereś (58 Wiktor Tutaj).

Strzelec w ostatnim meczu sezonu zmierzy się na wyjeździe z Vitapolem Solec Zdrój. Bez względu na wynik zespół z Chrobrza zajmie drugie miejsce w tabeli Klasy B Kielce II.

Galeria zdjęć dostępna TUTAJ

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.