Wojciech Szczęsny tryska humorem po wakacjach: Dla dobra widowiska, Wojtuś dzisiaj jak najdalej od boiska

W środowym meczu z Walią w bramce reprezentacji Polski zadebiutuje Kamil Grabara. Gościem przedmeczowego studia TVP Sport był Wojciech Szczęsny, który zdradził ustalenia Czesława Michniewicza z bramkarzami odnośnie czerwcowych spotkań w Lidze Narodów.

Na zgrupowaniu reprezentacji Polski pojawiło się czterech bramkarzy – Wojciech Szczęsny, Łukasz Skorupski, Bartłomiej Drągowski i Kamil Grabara. W środę szansę debiutu w kadrze otrzyma ten ostatni. Szczęsny, podstawowy bramkarz biało-czerwonych, znalazł się poza kadrą.

– Jestem coraz starszy, przyzwyczajajcie się. Wojtuś był na tygodniowych wakacjach, a trener wie, kto przygotowuje się dobrze, a kto nie. Dla dobra widowiska, Wojtuś dzisiaj jak najdalej od boiska – żartował Szczęsny, który pojawił się w studiu TVP Sport.

– Zagram w ostatnim meczu, żeby móc się przygotować. Wszyscy wiemy, że gramy po jednym spotkaniu, mamy sprawę ułożoną. Bałem się, że trener będzie chciał, żebym rozegrał wszystkie mecze. Byłem zadowolony, gdy usłyszałem, że zagramy po jednym starciu, także to żadna rywalizacja. Dzisiaj dopingujemy Kamila, bo to jego debiut – podkreślił Szczęsny.

Szczęsny ocenił postawę Grabary na zgrupowaniu.

– W treningu świetny, w meczu go nigdy nie widziałem. Słyszałem, że jest po znakomitym sezonie. Mam nadzieję, że nie ma zamiaru odpuszczać walki o skład. Ale ja też nie oddam „jedynki” – zapowiedział.

Źródło: TVP Sport


4 Liga A-klasa B-klasa Czesław Michniewicz Fortuna 1 Liga Jagiellonia Białystok klasa okręgowa Lech Poznań Legia Warszawa niższe ligi Paulo Sousa PKO BP Ekstraklasa platforma Viaplay PZPN ranking popularności reprezentacja Polski Robert Lewandowski transfery Wieczysta Kraków Zbigniew Boniek

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.