fbpx

Mateusz Borek przekonany o transferze Roberta Lewandowskiego

Czy transfer Roberta Lewandowskiego został już praktycznie przesądzony? Wpis, który sugeruje przenosiny kapitana reprezentacji Polski do Barcelony, opublikował Mateusz Borek, dziennikarz Kanału Sportowego.

Robert Lewandowski pojawił się osobiście na piątkowej aukcji charytatywnej, gdzie elementami licytacji były jego buty oraz koszulka. Sam trykot kapitana reprezentacji Polski został kupiony za 200 tysięcy złotych. Aukcję prowadził Mateusz Borek, który na Instagramie podziękował „Lewemu” za udział.

„Piękny, wzruszający wieczór, pełen szlachetnych serc uczestników. Szerokiej drogi. Dojedźcie bezpiecznie do celu. Zebraliśmy w piątkowy wieczór ponad milion złotych! Na dziecięce hospicja, na dzieci chore na raka i domy dziecka. Pomaganie jest fajne. Serdeczne podziękowania dla kapitana kadry Roberta Lewandowskiego, który osobiście pomógł zlicytować swoje koszulki i buty do gry” – czytamy we wpisie. 

„Chyba trzeba już napisać Gracias Lewy” – zakończył dziennikarz. Tak jakby dając do zrozumienia, że transfer Lewandowskiego do Barcelony jest coraz bardziej realny.

Sam Lewandowski powiedział na konferencji prasowej reprezentacji Polski, że nie wyobraża sobie dalszych występów w Bayernie Monachium. 

– Na dziś pewne jest, że moja historia z Bayernem dobiegła końca. Po ostatnich miesiącach nie wyobrażam sobie dalszej współpracy – powiedział w poniedziałek. Kapitan naszej kadry dodał też, że chciałby, aby jego przyszłość była już wyjaśniona po ostatnim meczu czerwcowego zgrupowania.


Fot. Mateusz Borek/Instagram

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.