fbpx

Czesław Michniewicz odkrywa karty. Tak zagramy z Belgami

Czesław Michniewicz był gościem programu „Pogadajmy o Piłce” na kanale YouTube portalu „Meczyki”. Podczas rozmowy, selekcjoner praktycznie zdradził skład reprezentacji Polski na mecz Ligi Narodów z Belgią w Brukseli.

Michniewicz nie zamierzał ukrywać, że w nadchodzącym meczu z Belgią, dojdzie do kilku zmian w składzie reprezentacji Polski w porównaniu z ostatnim spotkaniem przeciwko Walijczykom.

W bramce zobaczymy Bartłomieja Drągowskiego. Czesław Michniewicz podkreślił też, że w Brukseli nie będzie rozbijał duetu środkowych obrońców Kamil Glik – Jan Bednarek. Sztab szkoleniowy rozpatruje grę czwórką i piątką w obronie. W ataku ponownie zagra też Robert Lewandowski.

– „Krycha” (Grzegorz Krychowiak) może zagrać jako zawodnik numer sześć, ale na szóstce – jeśli będzie zdrowy – może zagrać też Krystian Bielik. Jeśli byśmy grali 4-3-3 to może zagrać „Zielek” (Piotr Zieliński) i musimy do niego kogoś dobrać; może to być „Żurek” (Szymon Żurkowski), a na zmianę wejść za niego Karol Linetty. Zostają dwaj skrzydłowi. Wybór jest taki: Sebastian Szymański może grać w środku pola albo na skrzydle jak ze Szwecją, ale wtedy gra na odwróconej pozycji. Kamiński gra na lewej stronie, Szymański na prawej. Tak, jest szansa na tercet Kamiński – Szymański – Lewandowski – zdradził selekcjoner.

Tak ma wyglądać skład reprezentacji Polski na mecz z Belgią: 

Bartłomiej Drągowski – Matty Cash (Bartosz Bereszyński?), Kamil Glik, Jan Bednarek, Tymoteusz Puchacz – Szymon Żurkowski, Grzegorz Krychowiak (Krystian Bielik?), Piotr Zieliński – Sebastian Szymański, Jakub Kamiński, Robert Lewandowski.


Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.