fbpx

Nie samym futbolem… NHL: Colorado Avalanche o krok od finału, mistrz Tampa Bay Lightning goni New York Rangers

Colorado Avalanche w finale Konferencji Zachodniej prowadzi już 3-0 z Edmonton Oilers. O 2.00 w nocy z poniedziałku na wtorek, Avalanche mogą zapewnić sobie awans do wielkiego finału NHL, jeśli na wyjeździe wygrają po raz czwarty w serii. Z kolei w finale Konferencji Wschodniej mistrz Tampa Bay Lightning odrabia straty, ale nadal przegrywa w serii 1-2 z New York Rangers. Kolejne spotkanie o 2.00 w nocy z wtorku na środę Lightning rozegrają u siebie. Wszystkie mecze play-off najlepszej hokejowej ligi świata można oglądać na żywo na Viaplay.pl.

Colorado Avalanche to dwukrotni mistrzowie NHL, Puchar Stanleya wygrywali w 1996 i 2001 roku. Teraz są coraz bliżej powtórzenia tego wyczynu. Jeśli w nocy w poniedziałku na wtorek wygrają w Edmonton z Oilers, zakończą serię w finale Konferencji Zachodniej zwycięstwem 4-0 i awansują do wielkiego finału NHL. Transmisja na żywo na Viaplay.pl.

Mistrzowie się podniosą?

A mistrzowie Tampa Bay Lighting, choć nadal przegrywają w serii 1-2 z New York Rangers, to właśnie zmniejszyli straty po wygranej u siebie 3:2. Decydującą bramkę zdobył Czech Ondrej Palat na 42 sekundy przed końcową syreną. W środę o 2.00 (w nocy z wtorku na środę czasu polskiego), Lightning mogą doprowadzić do remisu 2-2 w finale Konferencji Wschodniej.

Najlepsza liga świata na żywo na Viaplay.pl

Wszystkie mecze decydującej fazy sezonu NHL w rywalizacji o Puchar Stanleya można oglądać na żywo na Viaplay.pl

Najbliższe transmisje NHL na żywo na platformie Viaplay (7-10 czerwca):

WTOREK, 7 czerwca (w nocy z poniedziałku na wtorek):

02:00 Edmonton Oilers – Colorado Avalanche (0-3)

ŚRODA, 8 czerwca (w nocy z wtorku na środę):

02:00 Tampa Bay Lightning – New York Rangers (1-2)

PIĄTEK, 10 czerwca (w nocy z czwartku na piątek):

02:00 New York Rangers – Tampa Bay Lightning

fot. Scanpix-Viaplay


Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.