fbpx

16-letni Kacper Terlecki podpisał profesjonalny kontrakt z Zagłębiem Lubin

Zagłębie Lubin S.A. informuje, iż 16-letni pomocnik Kacper Terlecki podpisał nową umowę, na mocy której będzie reprezentował miedziano-biało-zielone barwy do 30 czerwca 2025 roku. 

Zawodnik urodzony 31 lipca 2005 roku występuje w zespołach Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębie od sezonu 2015/16. Reprezentant Polski do lat 17 regularnie przechodził przez kolejne etapy szkolenia w Akademii, a także doczekał się debiutu w drugiej drużynie Miedziowych.

Utalentowany pomocnik w minionej kampanii rozegrał również 17 meczów na poziomie Centralnej Ligi Juniorów i sięgnął z zespołem U-18 po tytuł Mistrza Polski.

Nowy kontrakt Kacpra Terleckiego obowiązuje do zakończenia sezonu 2024/2025.

Kacper Terlecki:

– Jest to na pewno nagroda za ciężką pracę i motywacja do dalszych działań. Czuję się świetnie w Zagłębiu i chcę dalej realizować swoje plany.

Dyrektor Pionu Sportowego Piotr Burlikowski:

– Ten ruch pokazuje, że poważnie patrzymy w kierunku Kacpra, ale także w kierunku zawodników o tym pokroju. Wiążemy z tym chłopakiem ogromną przyszłość, jeżeli chodzi o występy w pierwszym zespole KGMH Zagłębia Lubin. Liczymy na to, że ze swoimi umiejętnościami, nastawieniem i charakterem będzie to w przyszłości znaczący piłkarz naszej drużyny. Ma ku temu wszelkie predyspozycje, jesteśmy bardzo zadowoleni, że Kacper Terlecki podpisał w pełni profesjonalny kontrakt i rozpocznie 13 czerwca przygotowania z pierwszy zespołem.

Prezes Zarządu Zagłębia Lubin S.A. Michał Kielan:

– Bardzo cieszę się z podpisania kontraktu z Kacprem Terleckim. Zawodnik bardzo mocno na to zapracował. Kacper to przyszłość Zagłębia Lubin, a jego nowy kontrakt to potwierdzenie kierunku, w którym będzie podążał Klub.

Fot. Biuro Prasowe Zagłębia Lubin


Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.