fbpx

„Zobacz wyraźnie swoją sportową pasję!” – rusza akcja wsparcia młodych sportowców przez Bloch Optyk

Wada wzroku wcale nie musi być przeszkodą w uprawianiu sportu na najwyższym poziomie. Przekonuje o tym m.in. zawodniczka Lecha Poznań UAM, Martyna Nowaczyk, która podczas meczów występuje w okularach korekcyjnych. Teraz Bloch Optyk razem z ambasadorką akcji, czyli piłkarką Kolejorza zachęca do badania wzroku przez młodych sportowców. Sponsor sekcji kobiecej przygotował przy tej okazji specjalną promocję.

– Wada wzroku często powoduje, że sportowiec niekomfortowo czuje się na boisku, przez co nie chce trenować – wyjaśnia Jakub Głowacki z Bloch Optyk.

– Dzisiaj technologia optyczna sprawiła, że wzrok można skorygować tak, aby bez problemu uprawiać sport i czuć się swobodnie – dodaje.

Należy zauważyć, że Kolejorz od zawsze pochwala inicjatywy związane z promocją zdrowego trybu życia, a także aktywnie wspiera młodych sportowców, stąd naturalne było to, że zaangażuje się w akcję Bloch Optyk. Zawodniczka Lecha Poznań UAM, Martyna Nowaczyk, która występuje w okularach korekcyjnych, została ambasadorką promocji.

– Cieszymy się, że firma Bloch Optyk organizuje taką akcję dla młodych sportowców, którzy mimo wady wzroku mogą się cieszyć z aktywności fizycznej – wyjaśnia Tomasz Mendry, koordynator ds. piłki nożnej kobiet.

– Cieszymy się, że ambasadorką akcji została Martyna Nowaczyk, która jest przykładem tego, że grając w okularach korekcyjnych można grać w piłkę nożną – dodaje.

Na czym polega wsparcie dla młodych sportowców z wadą wzroku?

W salonach Bloch Optyk mieszczących się w Poznaniu, a także w Plewiskach wykonywane będą bezpłatne badania wzroku oraz konsultacje, które pozwolą dobrać odpowiednie sportowe okulary korekcyjne. Uczestnikom przysługuje również rabat na wykonanie takich okularów. Rodziców zainteresowanych udziałem w akcji zapraszamy do wysłania zgłoszenia na adres: pasjonaci@blochoptyk.pl. W treści należy podać numer telefonu – przedstawiciel Bloch Optyk skontaktuje się w celu umówienia terminu wizyty. 

– Wszystko po to, by wada wzroku nie była przeszkodą, a sportowcy mogli osiągać jak najwyższe cele – kończy Jakub Głowacki.

Wszystkie szczegóły dotyczące akcji oraz regulamin >>>

Źródło: Biuro prasowe KKS Lech Poznań


Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.