fbpx

Dramat byłego reprezentanta Polski. Zmarł jego 24-letni syn

Nie żyje Aleksander Kosowski, raper znany pod pseudonimem Big Scythe. To syn byłego reprezentanta Polski i piłkarza Wisły Kraków, Kamila Kosowskiego.

Pod koniec maja 24-latek podzielił się w sieci swoim najnowszym utworem „Jedyne bodźce”.

„Więcej info dam, jak wyjdę ze szpitala. Na razie bardzo będę wdzięczny za każdą pomoc z promo tego klipu. Z góry dziękuję wam i pozdro dla każdego” – wyjaśniał we wpisie na Facebooku.

W grudniu Aleksander Kosowski skończyłby 25 lat. Informację o jego śmierci przekazano na grupie Straight Outta Konon.

Tragiczną informację potwierdziła też Wisła Kraków. Klub, w którego barwach przez lata występował Kamil Kosowski, opublikował wpis w mediach społecznościowych.

„W środę 8 czerwca 2022 r. piłkarską Polskę obiegła smutna wiadomość o śmierci Aleksandra Kosowskiego – syna Kamila Kosowskiego. W imieniu klubu i całej wiślackiej społeczności byłemu pomocnikowi Białej Gwiazdy składamy głębokie wyrazy współczucia oraz najszczersze kondolencje.”

Dwa miesiące wcześniej syn piłkarza przekazał, że zmaga się z problemami zdrowotnymi. „Moje zniknięcie jest spowodowane chorobami, które niestety dotknęły mnie na raz. Przez długi czas nie byłem w stanie wstać sam z łóżka i np. wizyty w toalecie nie byłyby możliwe bez mojej dziewczyny, która tak naprawdę od x czasu poświęca się dla mnie w stu procentach. Aktualnie jest już co raz lepiej, ale no jeszcze trochę to chyba potrwa. Straciłem też dużo kg, czuję się trochę słabszy niż wcześniej, dlatego o to też chciałbym zadbać” – pisał w kwietniu.


Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.