fbpx

Nie samym futbolem… Tenis: Hubert Hurkacz w singlu i deblu w Stuttgarcie, transmisje na żywo w Viaplay

Hubert Hurkacz jest jednym z najwyżej rozstawionych zawodników tenisowego turnieju serii ATP Tour 250 – Boss Open, który w dniach 6-12 czerwca rozgrywany jest w Stuttgarcie. Po wolnym losie w I rundzie, w singlu do rywalizacji Polak przystąpi w środę od II rundy. Hurkacz zdążył już także awansować do ćwierćfinału debla. Od czwartku do niedzieli tenisowe zmagania aż czterech graczy z czołowej dwudziestki światowego rankingu, a także m.in. Szkota Andy’ego Murraya można oglądać na żywo z polskim komentarzem wyłącznie na Viaplay.pl.

  • Od 6 do 12 czerwca w Stuttgarcie odbywa się turniej tenisowy mężczyzn serii ATP Tour 250. W grze singlowej i deblowej bierze udział także Polak Hubert Hurkacz, który w deblu awansował już do ćwierćfinału
  • W I rundzie singla Hurkacz miał wolny los, w II rundzie zagra w środę
  • Ćwierćfinały, półfinały i finał turnieju Stuttgart Open (od 2022 roku Boss Open) można oglądać na żywo z polskim komentarzem wyłącznie na Viaplay.pl

W poprzedniej edycji najlepszy w turnieju singlowym mężczyzn w Stuttgarcie był Chorwat Martin Cilić. Hubert Hurkacz odpadł w II rundzie singla, a w deblu z Łukaszem Kubotem dotarł do ćwierćfinału, gdzie Polacy przegrali z późniejszymi triumfatorami całych zawodów.

Hurkacz turniejową „trójką”

Tym razem Hubert Hurkacz jako 13. zawodnik światowego rankingu, w Stuttgarcie rozstawiony jest z „trójką”. Oprócz niego w Boss Open grają m.in. nr 4 na świecie Grek Stefanos Tsitsipas, nr 10 Włoch Matteo Berrettini i „15” – Kanadyjczyk Denis Shapovalov. W akcji można też oglądać m.in. słynnego Szkota Andy’ego Murraya.

Andy Murray, fot. Scanpix-Viaplay

Polak już w II rundzie singla i w ćwierćfinale debla

W I rundzie w grze pojedynczej Polak miał wolny los. Do rywalizacji przystąpi zatem od II rundy, w której jego rywalem będzie Węgier Marton Fucsovics. Mecz Polaka już w środę. Z kolei w deblu Hurkacz w parze z Chorwatem Mate Paviciem awansowali do ćwierćfinału, po wygranej z jamajsko-amerykańskim duetem Dustin Brown-Evan King (6:3, 6:4). Dla Hurkacza był to pierwszy występ na trawiastych kortach w tym sezonie.

Cztery dni z tenisem na Viaplay.pl

Od czwartku do niedzieli rywalizację w turnieju Boss Open 2022 w Stuttgarcie można oglądać na żywo z polskim komentarzem na Viaplay.pl Pula nagród rozgrywanych od 1916 roku zawodów wynosi w tej edycji blisko 800 000 euro.

Transmisje tenisowego turnieju Boss Open 2022 w Stuttgarcie na żywo na platformie Viaplay (9-12 czerwca):

CZWARTEK, 9 czerwca:

11:00 komentuje Piotr Chłystek

PIĄTEK, 10 czerwca:

11:00 komentuje Piotr Chłystek

SOBOTA, 11 czerwca:

11:30 Półfinał 1, komentuje Piotr Chłystek

15:00 Półfinał 2, komentuje Piotr Chłystek

NIEDZIELA, 12 czerwca:

15:00 Finał, komentuje Piotr Chłystek


 fot. Scanpix-Viaplay

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.