fbpx

Potr Nowak miał rozpocząć z zespołem przygotowania do nowego sezonu. Miał… Jagiellonia rozstaje się ze szkoleniowcem

Piotr Nowak nie będzie już szkoleniowcem Jagiellonii Białystok. Władze klubu postanowiły rozwiązać umowę z trenerem.

Piotr Nowak nie poprowadzi „Dumy Podlasia” w nadchodzącym sezonie. Szkoleniowiec, który nie był faworytem większości klubowych decydentów, zostanie zwolniony z białostockiego klubu.

– Za 4 dni Piotr Nowak miał rozpocząć przygotowania z Jagiellonią Białystok. @janekx89 informuje, że nic z tego! Mimo zapewnień władz klubu – dojdzie do zmiany trenera – pisze Robert Bońkowski, dziennikarz TVP Sport.

Podobne informacje przekazał Kuba Seweryn z portalu Sport.pl.

– Dzisiaj klamka zapadła. Jagiellonia Białystok rozstaje się z trenerem Piotrem Nowakiem. Z dwoma szkoleniowcami są też prowadzone zaawansowane rozmowy i na dniach się okaże, który z nich przejmie Jagę. Jednym z nich jest Artur Derbin – donosi Seweryn.

Jako pierwszy jednak wiadomość o zwolnieniu Nowaka z Jagi przekazał @janekx89, którego informacje i newsy transferowe sprawdzają się w 99 procentach.

Kontrakt Nowaka miał obowiązywać do końca sezonu 2022/ 2023, jednak część działaczy nie była zadowolona ze stylu gry drużyny i dopiero 12. miejsca w tabeli PKO BP Ekstraklasy.

Według niepotwierdzonych źródeł nazwisko nowego opiekuna białostockiego zespołu ma być podane w najbliższy piątek.

Źródło: własne, Twitter


Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.