fbpx

„Wolicie prz***ć mecz czy sobie życie?”. Piłkarze Legionovii zastraszani przed decydującym meczem o awans do 2 Ligi

Końcówka sezonu w grupie I trzeciej ligi zapowiada się niezwykle emocjonująco. Kwestia awansu rozstrzygnie się między Legionovią a Polonią Warszawa. W barwach zespołu z Legionowa występuje kilku piłkarzy, którzy w przeszłości zakładali koszulki stołecznej drużyny. Przed decydującymi meczami zostali oni zastraszeni.

Legionovia prowadzi w tabeli z dwoma punktami przewagi nad Polonią. W sobotę dojdzie do bezpośredniego pojedynku tych drużyn przy ul. Konwiktorskiej w Warszawie. Awans do drugiej ligi daje wyłącznie pierwsza pozycja.

W barwach Legionovii występuje kilku byłych zawodników Polonii. Pseudokibice tego klubu postanowili „zasugerować” tym piłkarzom odpuszczenie najbliższego meczu, grożąc zawodnikom.

„Wojdyga, Kaczorowski, Koziara, Papazjan, Sonnenberg, Gołąb – pamiętajcie skąd jesteście! Wolicie prze…ć mecz czy życie? Na ch…j wam ten awans?” – takie transparenty pojawiły się na stadionie Legionovii w czwartek, a zdjęcie opublikowano na Twitterze klubu.

Władze Legionovii domagały się stanowczej reakcji ze strony Polonii.

„Jesteśmy oburzeni tym, co dziś zastaliśmy na naszym stadionie. Na takie zachowania nie może być zgody środowiska piłkarskiego! Byliśmy, jesteśmy i będziemy za rywalizacją sportową na boisku. Liczymy, że Polonia zajmie stanowisko i potępi tę akcję” – czytamy.

Warszawski klub wystosował oświadczenie w sprawie transparentów.

„Jedną z głównych wartości naszego Klubu jest SZACUNEK, OTWARTOŚĆ I RADOŚĆ. Klub Polonia Warszawa oświadcza, że nie ma nic wspólnego z przykrymi transparentami, które pojawiły się na stadionie Legionovii Legionowo i krytycznie odnosi się do tego typu działań, które są sprzeczne z wartościami naszego Klubu. Wstydzimy się takich wiadomości. Zbliżający się ostatni domowy mecz w tym sezonie cieszy się dużym zainteresowaniem i budzi silne emocje. Chcemy, aby były one pozytywne, a spotkanie z Legionovią Legionowo przebiegło w duchu fair play – zarówno na boisku, jak i poza nim. Życzymy udanego meczu naszym kolegom z Legionovii (ale oczywiście mamy nadzieję, że wygramy!)”


Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.