fbpx

W takim składzie reprezentacja Polski zagra z Holandią. Nie zobaczymy filarów drużyny narodowej

Czesław Michniewicz w meczu z Holandią nie skorzysta z Roberta Lewandowskiego, Kamila Glika i Grzegorza Krychowiaka. W pierwszym składzie wyjdą natomiast Nicola Zalewski i Jakub Kiwior.

Wolne dostanie wielu podstawowych piłkarzy. Michniewicz zapowiedział jednak, że Jan Bednarek i Piotr Zieliński zagrają i z Holandią, i we wtorek z Belgią. W sobotę w środku pola zobaczymy również Karola Linettego i Mateusza Klicha.

W pierwszym składzie – po raz pierwszy w seniorskiej kadrze – ma wyjść Nicola Zalewski, który zagra lewej pomocy, a na prawej selekcjoner zamierza postawić na Przemysława Frankowskiego.

W bramce zobaczymy Łukasza Skorupskiego. Na prawej obronie rozpocznie Matty Cash, który mimo dolegliwości, jest gotowy do gry od pierwszej minuty. Na lewej stronie Michniewicz postawi na Roberta Gumnego. Obok Bednarka w środku obrony wystąpi debiutant Jakub Kiwior.

Jeśli chodzi o napastników, to w sobotę mecz rozpocznie Krzysztof Piątek. W przypadku, gdy po piątkowym treningu sztab szkoleniowy uzna, że Arkadiusz Milik jest zdolny do występu przez minimum pół godziny, to Robert Lewandowski nie znajdzie się nawet na ławce rezerwowych.

Prawdopodobny skład reprezentacji Polski na mecz z Holandią:

Łukasz Skorupski – Matty Cash, Jan Bednarek, Jakub Kiwior, Robert Gumny – Karol Linetty, Przemysław Frankowski, Mateusz Klich, Piotr Zieliński, Nicola Zalewski – Krzysztof Piątek


Fot. PZPN


Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.