fbpx

Julia Piętakiewicz dołącza do Górnika Łęczna

Kolejną piłkarką, która w nowym sezonie będzie reprezentować barwy Górnika Łęczna jest Julia Piętakiewicz.

„Pięta” to jedna z najzdolniejszych polskich zawodniczek młodego pokolenia i podstawowa piłkarka reprezentacji Polski do lat 19. Jest wychowanką Polonii Tychy. Przez trzy ostatnie sezony występowała w pierwszoligowym SWD Wodzisław Śląski.

– Transfer do Górnika to dla mnie wielka szansa na rozwój. Moim głównym celem jest oczywiście pomoc drużynie, ale także praca nad własnymi umiejętnościami – stwierdza 17-letnia napastniczka.

– Julia Piętakiewicz to, pomimo młodego wieku, zawodniczka ograna na boiskach seniorskich, co jest jej dużym atutem. Jest silna, sprawna i przyzwyczaiła do tego, że na poziomie Centralnej Ligi Juniorek, a także pierwszej ligi, zdobywa dużo bramek. Ma spore doświadczenie również na arenie międzynarodowej, gdzie występowała w młodzieżowych kadrach Polski. Kolejnym wyzwaniem, jakie przed nią stoi jest Ekstraliga. Jedyną kwestią jest to, by przeniosła swoje warunki na trening ekstraligowy. Wiemy, że nie jest to prosta sprawa, ale znając jej charakter, liczymy na to, że zrobi wszystko, by jak najszybciej stać się znaczącą postacią naszego zespołu – opisuje trener Robert Makarewicz.

– Jestem bardzo pracowita i ambitna. Mam nadzieję, że uda mi się osiągać sukcesy z Górnikiem. Obserwowałam zespoły z Ekstraligi i wiem, że w Łęcznej młode zawodniczki dostają szansę gry. Właśnie dlatego wybrałam ten klub. Nie mogę się już doczekać nowego sezonu i debiutu w zielono-czarnych barwach – kwituje Piętakiewicz.

Źródło: Biuro Prasowe Górnika Łęczna


Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.