fbpx

Nie samym futbolem… Premier League Darts: Kto zostanie mistrzem? Czy Jonny Clayton obroni tytuł i przejdzie do historii?

Czy Jonny Clayton obroni tytuł mistrzowski i przejdzie do historii Premier League Darts? Już w poniedziałek decydujący turniej w Berlinie, po którym poznamy najlepszego zawodnika obecnego sezonu. W play-off weźmie udział czterech najlepszych zawodników z poprzednich szesnastu turniejów. Transmisję na żywo z playoffów Premier League Darts w Berlinie, w poniedziałek od 20.00 można oglądać na Viaplay.pl.

Po szesnastu turniejach, wyłonionych zostało czterech najlepszych zawodników. W ligowej klasyfikacji najlepsi byli: Jonny Clayton (Walia) z 4 wygranymi turniejami, Michael van Gerwen (Holandia) z 3 zwycięstwami turniejowymi w tym sezonie, a także Anglicy James Wade i Joe Cullen, którzy zanotowali po dwie wygrane.

21 legów od mistrzostwa

W półfinałach w Mercedes-Benz Arena w Berlinie, pierwszy w tabeli Clayton zmierzy się z czwartym Cullenem, a drugi van Gerwen z trzecim Wade’em. Gra będzie toczyła się do 10 wygranych legów (best-of-19). Z kolei do końcowego triumfu w finale potrzebnych będzie 11 legów (best-of-21).

Prawie 300 tysięcy funtów dla zwycięzcy

Triumfator Premier League Darts otrzyma 275 tysięcy funtów, finalista 125, a półfinaliści mają gwarantowane po 85 tysięcy. Jonny Clayton, mistrz z ubiegłego sezonu, może przejść do historii jako trzeci zawodnik, który obronił tytuł. Z kolei Michael van Gerwen zwyciężał w prestiżowej lidze 5-krotnie (w tym cztery razy z rzędu w latach 2016-19). James Wade to mistrz z 2009 roku, a Joe Cullen debiutuje w rozgrywkach.

Poniedziałek z najlepszym dartem na żywo na Viaplay.pl

Transmisję na żywo decydującego turnieju play-off Premier League Darts z Berlina można oglądać w poniedziałek od 20.00 na Viaplay.pl

Premier League Darts, Berlin – transmisja na żywo na platformie Viaplay
(13 czerwca):

PONIEDZIAŁEK, 13 czerwca:

20:00 Premier League Darts, decydujący turniej play-off 2022, Berlin

fot. Scanpix-Viaplay


Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.