fbpx

Hiszpanie podają datę prezentacji Roberta Lewandowskiego w Barcelonie

Hiszpański dziennik „AS” informuje, że zarówno FC Barcelona, jak i Xavi Hernandez, są pewni transferu Roberta Lewandowskiego. Dziennikarze twierdzą, że „Lewy” trafi do ekipy ze stolicy Katalonii już 11 lipca i rozpocznie przygotowania do nowego sezonu.

Robert Lewandowski nie przedłuży kontraktu z Bayernem Monachium, ważnego do końca czerwca 2023 roku. Mistrzowie Niemiec wycenili polskiego napastnika na 50 milionów euro. Kolejna, druga już oferta Barcelony wyniosła o dziesięć milionów mniej.

Dziennik „AS” informuje, że władze „Blaugrany” pozostają pewne transferu Polaka. „Lewandowski bez wątpienia byłby kamieniem filozoficznym nowego projektu Barcelony. Spełnienie tego życzenia nie będzie jednak łatwe, ponieważ negocjacje z Bayernem są bardzo twardym orzechem do zgryzienia” – czytamy w artykule. Lewandowski miałby rozpocząć przygotowania do nowego sezonu z Barceloną już 11 lipca.

„Klub musi uruchomić swoje słynne dźwignie, żeby zacząć generować dochód i tym samym, dopasować się do Finansowego Fair Play” – dodają dziennikarze.

Dziennikarz Jose Alvarez uważa, że Lewandowski jest w stanie odmówić rozpoczęcia treningów z Bayernem, byle tylko wymusić transfer do Barcelony. Według hiszpańskiego dziennika „Sport” „Lewy” miałby zarabiać w „Dumie Katalonii” 12 milionów euro za sezon.

Źródło: AS, Sport

fot. Scanpix/Viaplay


Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.