fbpx

Matty Cash spotkał się z A-klasowym zespołem z Podlasia Pionierem Brańsk. Z tej miejscowości pochodzi babcia reprezentanta Polski (WIDEO)

We wtorek w Warszawie piłkarze A- klasowego Pioniera Brańsk i burmistrz miasta Eugeniusz Koczewski spotkali się z Mattym Cashem. Piłkarz zaprosił gości do hotelu, w którym przebywała reprezentacja Polski przed meczem z Belgią.

Matty Cash nigdy nie był w Brańsku, ale jego babcia stąd właśnie pochodzi. Jego dziadek pochodził z Pomorza. Oboje spotkali się w Anglii w latach 60-tych ubiegłego wieku i tutaj zdecydowali się założyć rodzinę. Tutaj przyszła na świat Barbara Tomaszewska, mama Matty’ego. W domu rodzinnym piłkarza nigdy nie zapomniano o polskich korzeniach.

Matty Cash po powołaniu do reprezentacji Polski z miejsca stał się jedną z jej ważniejszych postaci. Piłkarz Aston Villi, który emanuje dobrą energią i optymizmem, podbił również serca kibiców i jest idolem biało-czerwonych fanów. Chyba nikt już nie wyobraża sobie naszej drużyny narodowej bez Casha, któremu poza murawą nigdy nie schodzi uśmiech z twarzy.

Reprezentant Polski już kilkakrotnie zapraszany był do rodzinnego miasteczka babci Janiny. Burmistrz Eugeniusz Koczewski uczynił to za pośrednictwem mediów. Również zawodnicy Pioniera Brańsk zachęcali Matty’ego Casha do wizyty na Podlasiu. Nagrali dla piłkarza Aston Villi specjalny film.

Matty Cash, który należy do bardzo zajętych osób, postanowił sam zaprosić przedstawicieli klubu oraz burmistrza. Okazją było zgrupowanie reprezentacji Polski przed meczem z Belgią. Kilkunastoosobowa grupa z Brańska gościła we wtorek w Warszawie.

Jak informuje zaprzyjaźniony z Pionierem portal „Bielsk.eu” Matty Cash otrzymał także sporo upominków od przedstawicieli klubu. Drużyna na czele z trenerem Mariuszem Topczewskim wręczyła piłkarzowi szalik Pioniera, koszulkę drużyny z jego nazwiskiem, a także pamiątki związane z miastem oraz lokalne specjały z restauracji Ziemia Brańska Gospoda Doroty Puchalskiej. 

– Matty otrzymał także swoją karykaturę narysowaną przez rysownika Tomasza Brańskiego, którego z Brańskiem łączy nie tylko nazwisko. Cash nie ukrywał swojego zadowolenia i zapewnił, że na pewno odwiedzi Brańsk. Jak dodał, uczyni to pomimo bardzo napiętego kalendarza. Reprezentant Polski zapewnił również o kibicowaniu drużynie Pioniera w meczu z Bocianem Boćki – spotkaniu decydującym o awansie do ligi okręgowej. Odbędzie się ono już w najbliższą niedzielę o 13:00 w Brańsku. Nie zabrakło również czasu na pamiątkowe zdjęcia i podpisy na koszulkach – jedna z nich z napisem „Best wishes to Brańsk” trafi na aukcję charytatywną – czytamy w materiale zamieszczonym w serwisie Bielsk.eu”.

Matty Cash kolejny już raz udowodnił, że spoko z niego gość. Spotkanie z najlepszym piłkarzem Aston Villi w ubiegłym sezonie z pewnością pozostanie na długo w pamięci zawodników Pioniera Brańsk, jak i pozostałych osób, które spotkały się z reprezentantem Polski.

A już w niedzielę zespół z Brańska powalczy o awans do podlaskiej okręgówki. O godzinie 13 na własnym boisku Pionier spotka się z Bocianem Boćki w ostatniej kolejce rozgrywek Klasy A. Zespół, któremu kibicował będzie Matty Cash musi zwyciężyć w tym spotkaniu, gdyż do lidera z Bociek traci dwa punkty.

Poniżej film ze spotkania Matty’ego Casha z Pionierem Brańsk.

Spotkanie Matty’ego Casha z Pionierem Brańsk znalazło się również na najnowszym vlogu kanału „Łączy Nas Piłka”.


Więcej zdjęć na portalu „Bielsk.eu”. Link TUTAJ


Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.