fbpx

Prezentacja drużyny i strojów Stali Rzeszów na nowy sezon w Millenium Hall! Piknik rodzinny #MODANASTAL już 6 lipca

6 lipca o 17:30 na skwerze Millenium Hall odbędzie się oficjalna prezentacja drużyny oraz nowych strojów Stali Rzeszów na sezon 2022/2023 Fortuna 1. Ligi! Prezentacja będzie połączona z piknikiem rodzinnym #MODANASTAL, podczas którego na małych i dużych kibiców będzie czekała moc atrakcji – konkursy z nagrodami, pokazy trików piłkarskich, trening medialny Łukasza Różańskiego przed walką o tytuł Mistrza Świata i wiele więcej! Wydarzenie poprowadzi dziennikarz sportowy Bożydar Iwanow.

Przed Stalą Rzeszów pierwszy od 28 lat sezon na zapleczu piłkarskiej Ekstraklasy w Polsce. Podopieczni trenera Daniela Myśliwca w cuglach wygrali eWinner 2. ligę i jeszcze w kwietniu, na miesiąc przed zakończeniem rozgrywek, zapewnili sobie promocję do Fortuna 1. ligi. Teraz czas na rywalizację na pierwszoligowych boiskach – sezon rozpocznie się w weekend 16-17 lipca, a pierwszym rywalem biało-niebieskich będzie Chrobry Głogów. Karnety na wszystkie ligowe mecze są już w sprzedaży. Tymczasem 6 lipca, na dwa tygodnie przed startem ligi, na skwerze Millenium Hall odbędzie się oficjalna prezentacja drużyny i strojów Stali Rzeszów na sezon 2022/2023 Fortuna 1. Ligi połączona z piknikiem rodzinnym #MODANASTAL!

Wydarzenie, które poprowadzi Bożydar Iwanow, rozpocznie się o 17:30 zabawami i konkursami dla dzieci. Uczestnicy będą mogli wykazać się celnością w strzałach do bramki oraz pokazać, że nie są z techniką na bakier podbijając piłkę jak największą liczbę razy. Dla najmłodszych będą również dostępne atrakcje oferowane przez Millenium Hall, m.in. dmuchane zjeżdżalnie.

Następnie odbędą się warsztaty i pokazy freestyle football, które poprowadzi Szymon Skalski – Mistrz Świata i Europy w tej dyscyplinie sportu. Po sprawdzeniu piłkarskich umiejętności przyjdzie czas na te bokserskie – pięściarz Stali Rzeszów Łukasz Różański, który przygotowuje się do walki o pas Mistrza Świata WBC z Oscarem Rivasem, wystąpi w treningu medialnym przed tą walką.

W trakcie wydarzenia zaprezentuje się także Szkoła Mistrzostwa Sportowego „Stal” w Rzeszowie wraz Akademią Piłkarską, przedstawiając ofertę edukacyjną na nowy rok szkolny. Głównym punktem wydarzenia będzie prezentacja I drużyny Stali Rzeszów oraz koszulek na nowy sezon Fortuna 1. Ligi, poprzedzona pokazem nowej kolekcji #MODANASTAL.

Grafika: Biuro Prasowe Stali Rzeszów


Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.