fbpx

Warta Poznań, Nike i futbolsport.pl nadal grają razem

Warta Poznań podpisała umowę sponsorską z dotychczasowym partnerem technicznym firmą Nike i profesjonalnym sklepem piłkarskim, futbolsport.pl. Kontrakt obowiązuje do końca sezonu 2024/25 i oznacza, że futbolsport.pl będzie wyłącznym dostawcą sprzętu sportowego Nike dla Warty Poznań S.A.

– To ważny dzień dla Klubu i bardzo cieszymy się z tego, że mogliśmy dziś złożyć podpisy pod umową, która jest potwierdzeniem świetnych relacji, jakie przez ostatnie 3,5 roku Warta Poznań miała z firmą Nike i salonem futbolsport.pl. Jednocześnie mija też 10 lat od momentu, gdy piłkarze „Zielonych” po raz pierwszy mieli okazję zagrać w strojach tej znanej i cenionej marki. Razem przeszliśmy wiele i zawsze mogliśmy liczyć na najwyższą jakość obsługi ze strony partnera technicznego. Warto więc nadal grać razem i nowy kontrakt jest dowodem wzajemnego zaufania – mówi dyrektor ds. marketingu i komunikacji Warty Poznań, Jarosław Żubka.

– Nie bez znaczenia jest też fakt, że na każdy sezon możemy wybrać z oferty firmy Nike stroje, które zostały wyprodukowane w duchu eko, z materiałów pochodzących z recyklingu. Dla Warty Poznań, klubu zaangażowanego w kwestie ochrony środowiska naturalnego takie podejście sponsora ma dodatkową wartość – dodaje.

Założona w 1964 roku amerykańska firma Nike jest jednym z największych na świecie producentów odzieży, obuwia oraz sprzętu i akcesoriów do uprawiania sportu. Od wielu lat jest m.in. sponsorem technicznym piłkarskiej reprezentacji Polski.

Z kolei marka futbolsport.pl jest obecna na rynku od ponad 6 lat, ale jej twórcy i pracownicy mają zdecydowanie dłuższe doświadczenie w branży i dzielą się nim na co dzień zarówno w sklepie internetowym, jak i w salonach futbolsport.pl: przy ul. Szwajcarskiej w Poznaniu oraz przy ul. Przemysłowej w Luboniu.

– Jesteśmy dumni, że jako poznańska firma nadal będziemy wpierać jeden z najstarszych polskich klubów piłkarskich, dwukrotnego mistrza Polski, Wartę Poznań. Nasza dotychczasowa współpraca z „Zielonymi” układała się bardzo dobrze, co zaowocowało przedłużeniem umowy. Profesjonalny sklep piłkarski futbolsport.pl przez kolejne trzy sezony będzie wyłącznym dostawcą sprzętu sportowego Nike dla pierwszej drużyny Warty Poznań oraz wszystkich grup młodzieżowych – mówi Rafał Komorowski, dyrektor ds. klientów strategicznych futbolsport.pl.

– Wiele obiecujemy sobie po nowym rozdziale współpracy z Wartą Poznań. Czas pandemii pokrzyżował nam realizację wielu wspólnych projektów, ale jestem przekonany, że teraz to się zmieni i razem z Klubem będziemy mogli zaproponować ciekawe propozycje dla kibiców i sympatyków poznańskiej Warty – podkreśla.

Koszulki meczowe „Zielonych” na nowy sezon ligowy zostaną zaprezentowane na początku lipca.

Źródło: Biuro Prasowe Warty Poznań


Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.