fbpx

Gdzie oglądać pierwszy mecz barażowy Wieczystej Kraków o awans do III ligi?

W sobotę o godz. 15 piłkarze Wieczystej rozegrają pierwszy mecz barażowy o wejście do III ligi. Rywalem będą rezerwy Bruk-Betu Termaliki Nieciecza.

Faworytem dwumeczu jest oczywiście naszpikowana gwiazdami drużyna Wieczystej Kraków. Pierwsze spotkanie odbędzie się 25 czerwca, a gospodarzem będą podpieczni Franciszka Smudy.

Mecz transmitowany będzie na platformie YouTube. Wejście na stadion będzie darmowe, ale trzeba będzie okazać wejściówkę, które będą do odebrania przed meczem od godz. 14 przy wejściu na obiekt od ul. Chałupnika. To jedyny sposób na otrzymanie wejściówki – informuje klub.

W barażach nie obowiązuje zasada „goli na wyjeździe”. Oznacza to, że jeśli po rozegraniu obu spotkań bilans punktów i bramek będzie równy, zarządzona będzie dogrywka 2×15 minut i przy dalszym braku rozstrzygnięcia seria rzutów karnych.

Przypomnijmy, obie drużyny spotkały się już ze sobą przy okazji finału Małopolskiego Pucharu Polski. 8 czerwca w Kalwarii Zebrzydowskiej lepsi okazali się „żółto-czarni”, wygrywając 2:1.

Trener Franciszek Smuda wystawi najsilniejszy skład. Wszystkie gwiazdy Wieczystej są w pełni sił.

– Każdy się oczywiście przygotowuje na ten sobotni mecz. Możesz zlekceważyć sobie jeden czy dwa najbliższe mecze, ale w piłce nożnej to nie jest tak, że na pstryknięcie palców nagle wyjdziemy sobie za tydzień i wszystko będzie łatwe. Termalica ma zespół, który był w Ekstraklasie, więc podejrzewam, że spora część z tych piłkarzy na co dzień trenowała z drużyną z najwyższej ligi, więc te ich doświadczenia są inn – powiedział Radosław Majewski w wywiadzie dla futbolnews.pl.

– IV ligę Bruk-Bet też wygrał bez większych problemów. Ostatecznie to jest jednak kwestia nas samych. Jeśli każdy podejdzie do tego tak, jak chociażby do meczu z Podhalem w Pucharze Polski, gdy wygraliśmy 6:2, to jestem spokojny o wynik. Chodzi o koncentrację na tym co tu i teraz – podkreślił były reprezentant Polski.


Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.