Wieczysta nie pozostawiła złudzeń rezerwom Termaliki. Sprawa awansu do III ligi rozstrzygnięta

Wieczysta Kraków pokonała 4:0 rezerwy Bruk-Betu Termaliki Nieciecza w pierwszym meczu barażowym o awans do III ligi.

Faworyt rywalizacji, którym była Wieczysta, nie pozostawił żadnych złudzeń rywalom z Niecieczy. Przewaga podopiecznych Franciszka Smuda była przytłaczająca. Wynik mógłby być dwucyfrowy, ale piłkarze gospodarzy mieli w sobotę nieco rozregulowane celowniki.

Bohaterem spotkania był Maciej Jankowski, który strzelił wszystkie cztery gole. Wtorkowy rewanż w Niecieczy będzie tylko formalnością. Tylko wyjątkowy kataklizm może sprawić, że rezerwy Termaliki odrobią straty z dziesiejszego pojedynku. Twierdzenie „dopóki piłka w grze” w tym akurat przypadku nie będzie miało przełożenia na rzeczywistość. Różnica klas była zbyt widoczna.

Wieczysta Kraków – Bruk-Bet Termalica II Nieciecza 4:0 (2:0)
1:0 – Maciej Jankowski 26′
2:0 – Maciej Jankowski 35′
3:0 – Maciej Jankowski 56′
4:0 – Maciej Jankowski 77′

Wieczysta: Krawczyk – Frańczak, Kołodziej, Jampich, Kumah – Gamrot, Moulin – Hebel (90+2 Pietras), Misak (69 Majewski), Peszko (89 Bąk) – Jankowski.
Bruk-Bet II: Janczy – Dudek, Lusiusz (46 Surówka), Krasiński, Banasik – Chłoń (60 Pikul), Jovanović (82 Spinda), Wrzosek, Pek, Wacławek – Matuszewski (85 Drelicharz).
Sędziował: Sebastian Krasny (Kraków). Żółte kartki: Jovanović. Widzów: 500.


Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.