Wieczysta Kraków doceniona przez branżowego giganta. Klub dołączył do Sportingu Lizbona i RCD Mallorca. „Druga taka sytuacja w historii Nike”

Wieczysta Kraków pochwaliła się nowym i zarazem wyjątkowym kompletem strojów na sezony 2022/2023 oraz 2023/2024.

Drużyna prowadzona przez Franciszka Smudę odniosła przekonujące zwycięstwo nad rezerwami Bruk-Bet Termaliki Nieciecza (4:0) w pierwszym finałowym pojedynku barażowym o awans do III ligi po bramkach zdobytych przez Macieja Jankowskiego.

Piłkarze Wieczystej w sobotnim meczu zagrali już w nowych, wyjątkowych strojach, o których klub poinformował w piątek.

Wieczysta postanowiła pochwalić się wyjątkowym kompletem strojów przygotowanych przez firmę Nike we współpracy z R-GOL na dwa nadchodzące sezony.

To druga taka sytuacja na polskim rynku oraz wyjątkowa w skali Europy. Obecnie podobnym rozwiązaniem mogą pochwalić się Sporting oraz Mallorca.

– Jesteśmy drugim polskim klubem w historii Nike, a obecnie jedynym, który będzie grał w dedykowanej koszulce. W Europie z takiej opcji korzysta między innymi Sporting czy nasz sparingowy rywal RCD Mallorca – powiedział dyrektor wykonawczy Wieczystej Łukasz Ścigalski.

– Projekt przygotowany został w nawiązaniu do naszych żółto-czarnych barw. Nie są to koszulki z katalogu. Żadna inna drużyna nie będzie takiej miała. Dostępne będą jedynie dla naszych piłkarzy oraz kibiców – dodał.

Wieczysta we współpracy z firmą R-GOL uruchamia również możliwość zakupu koszulek on-line. Zamówienia można składać na stronie www.zoltoczarni.pl. Wkrótce w sklepie internetowym pojawią się również pozostałe stroje i gadżety.


Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.