fbpx

Nie tylko z pierwszych stron gazet. „Prezes rywala rozpowiada totalne bzdury wyssane z palca na temat naszego klubu”. Wojna lokalnych rywali

W mediach społecznościowych klubu Tatyna Dylągówka zostało opublikowane oświadczenie dotyczące „działalności” prezesa Halo Hyżne.

Zespół z Dylągówki w ubiegłym sezonie zajął ostatnie miejsce w drugiej grupy rzeszowskiej Klasy A. Natomiast Halo Hyżne uplasowało się na siódmej pozycji w tabeli rozgrywek trzeciej grupy rzeszowskiej Klasy B. O jakiegoś czasu w mediach społecznościowych (i nie tylko) trwa podjazdowa wojna pomiędzy tymi klubami. Głównym punktem sporu jest fakt, że część młodych zawodników z Halo nosi się z zamiarem przejścia do klubu z Dylągówki.

W sieci pojawia się mnóstwo komentarzy dotyczących napiętej sytuacji, w której główne role grają Tatyna i Halo.

– Jestem rodzicem jednego z wychowanków juniorów z Halo, więc mam jakąś wiedzę na ten temat. Halo założyło szkółkę piłkarska jako jedyne w gminie. Chłopcy odnieśli sukces na szczeblu wojewódzkim, a teraz Tatyna próbuje podebrać wychowanków Halo. Na dzień dzisiejszy awansowali do wyższej ligi, więc dlaczego Tatyna chce rozwalić drużynę? Pragnę jednocześnie poinformować, że to rodzic musi wyrazić zgodę na zmianę klubu. Chodzi tu o drużynę juniorów. Uważam, że w tej sytuacji prezes ma prawo porozmawiać z rodzicami i rozeznać sytuację. Nikt nie zabronił Tatynie założyć szkółki i korzystać ze swoich wychowanków, a podkradanie piłkarzy innemu klubowi jest niemoralne – pisze jeden z kibiców.

– Po pierwsze nikt nie wyciąga chłopaków na siłę, sami przyszli na treningi naborowe, chcąc grać u nas, jak stwierdzili niektórzy mają dość Halo i tego co się tam dzieje – odpowiedział klub z Dylągówki.

Zarząd Tatyny postanowił wydać oświadczenie, w którym odniósł się do aktualnej sytuacji. Na fanpage’u Halo Hyżne brak jakichkolwiek komentarzy ze strony władz klubu.

Oświadczenie Klubu LKS Tatyna Dylągówka

„Szanowni Państwo,

Jest nam przykro, że Szanowny Pan Radosław Z – „Prezes” Halo Hyżne rozpowiada totalne bzdury wyssane z palca na temat naszego klubu. Wydzwania on do rodziców zawodników, którzy chcą przejść do Tatyny i twierdzi, że:

– Nasz klub jest o kilka klas niżej od Halo (drogi Prezesie przypomnij nam, ile razy graliście od 2017 roku w A klasie?)

– Że w naszym klubie nie ma trenera co jest bzdurą, jesteśmy dogadani z trenerem od przygotowania mentalnego – Panią Patrycją Turczyn, posiadamy dwóch trenerów – jednego do kadry seniorów i jednego do juniorów.

– Że w naszym klubie nie ma treningów. Prezesie zapytaj, zawodników jak wyglądały ostatnie 3 treningi, potem opowiadaj wyssane z palca głupoty.

Ponadto Prezes Halo nęka, tak nęka, zawodników w wolnym czasie nachodząc ich podczas prywatnych spotkań. Nasz Zarząd wielokrotnie próbował się skontaktować z Prezesem Halo, lecz Szanowny Pan unika kontaktu.

Mamy dosyć ciągłego bezczeszczenia dobrego imienia naszego klubu i zapowiadamy wyciągnięcie szeroko idących konsekwencji w związku z takich zachowaniem.

A Was drodzy rodzice i kibice prosimy o weryfikację informacji podawanych przez Prezesa Halo, ponieważ jak widać nie mają one nic wspólnego z prawdą.

Informujemy również, że nie odpuścimy i będziemy walczyć o swoje nie tylko na boisku, ale i poza nim.”

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.