Już nie ma przeszkód. Wieczysta Kraków może sfinalizować hit transferowy. Ale to będzie paka w III lidze

Michał Mak rozwiązał za porozumieniem stron kontrakt z Górnikiem Łęczna. Tym samym zawodnik może bez przeszkód przenieść się do Wieczystej Kraków.

Pod koniec czerwca media społecznościowe obiegła informacja, że Wieczysta Kraków szykuje kolejny hit transferowy. Beniaminek III ligi jest zainteresowany sprowadzeniem Michała Maka. Piłkarz był jeszcze związany kontraktem z Górnikiem Łęczna. Działacze Wieczystej czekali na rozwój wypadków i przybrały one pomyślny przebieg dla krakowskiego klubu.

Doświadczony skrzydłowy rozwiązał właśnie za porozumieniem stron obowiązujący go jeszcze przez dwa lata kontrakt z Górnikiem Łęczna, który został przedłużony po wygaśnięciu umowy obowiązującej do końca czerwca.

Tym samym zniknęła ostatnia przeszkoda na drodze do przeprowadzki do finansowego potentata z Krakowa.

– Chciałbym podziękować klubowi, drużynie, kibicom za te wspomnę 1,5 roku, które będę pamiętał na zawsze. Chwile związane z awansem były czymś wielkim, to był mój główny cel, z jakim przychodziłem do Górnika i cieszę się ze mogłem brać w tym udział. Były też gorsze chwile, jak spadek z Ekstraklasy, ale zawsze byliście z nami, za co dziękuję! Będę trzymał kciuki za drużynę i za Górnika. Do zobaczenia Górnicy! – powiedział Mak.

Były gracz między innymi Wisły Kraków, GKS-u Bełchatów, Lechii Gdańsk, Arminii Bielefeld czy Śląska Wrocław, dołączył do zespołu z Łęcznej w lutym 2021 roku. Ogółem rozegrał 46 spotkań, w których strzelił trzy gole i zanotował siedem asyst.

W najbliższych dniach możemy spodziewać się oficjalnego ogłoszenia Michała Maka jako piłkarza Wieczystej Kraków. Dołączy on do szatni, w której spotka takich zawodników jak Sławomir Peszko, Radosław Majewski, Michał Miśkiewicz, Seweryn Michalski, Thibault Moulin, Patrik Misak, Jakub Bąk, Maciej Jankowski, Błażej Augustyn czy Adrian Klimczak.

Fot. Wieczysta Kraków

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.