Reprezentant Gruzji podpisał kontrakt z ekstraklasowym klubem

Nowym piłkarzem Zagłębia Lubin został Guram Giorbelidze. 26-letni lewy obrońca pochodzący z Gruzji podpisał dwuletnią umowę.

Guram Giorbelidze urodził się 25 lutego 1996 roku. Defensor w swojej karierze grał m.in. dla rodzimych klubów – Sioni Bolnisi czy FC Dila, austriackiego AC Wolfsberger, a także niemieckiego Dynama Drezno, gdzie występował ostatnio. Piłkarz grający na lewej stronie obrony może się także pochwalić 11 występami w kadrze Gruzji.

W poprzednim sezonie Giorbelidze rozegrał 18 meczów w 2. Bundeslidze dla Dynama Drezno.

26-latek podpisał z Zagłębiem Lubin kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2024 roku.

– Jestem bardzo zadowolony, że udało nam się przeprowadzić ten transfer. Guram Giorbelidze da trenerowi dodatkowe możliwości na lewej obronie, zawodnik dobrze czuje się też w roli wahadłowego. Jest regularnie powoływany do reprezentacji Gruzji, dlatego bardzo liczymy, że będzie silnym punktem naszego zespołu – powiedział Prezes Zagłębia Lubin Michał Kielan. 

– Po dość długim poszukiwaniu zawodnika na pozycje lewego obrońcy udało nam się pozyskać reprezentanta Gruzji, który ma międzynarodowe doświadczenie. Jestem bardzo zadowolony z pozyskania Gurama bo był to nasz pierwszy wybór, jeśli idzie o kandydata na te pozycje. Jestem przekonany, że Guram wniesie do zespołu dużo entuzjazmu, dynamiki i doświadczenia na lewej stronie. Życzymy powodzenia i dobrych występów w Zagłębiu – zakończył Dyrektor Pionu Sportowego Piotr Burlikowski. 

Fot. Biuro Prasowe Zagłębia Lubin

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.