fbpx

Jagiellonia Białystok dezaktywowała Kartę Kibica

Kilkunastu kibiców Jagiellonii Białystok miało problem z wejściem na stadion podczas meczu pierwszej kolejki PKO BP Ekstraklasy pomimo posiadania elektronicznej wersji sezonowego karnetu. Klub poczynił odpowiednie kroki w tej sprawie.

Część kibiców przechodząc przez „bramki” i skanując bilet z telefonu nie otrzymała możliwości wejścia na trybuny. Poproszono ich, by udali się do pomieszczenia, w którym znajduje się drukarka, by elektroniczną wejściówkę zamienić na fizyczną kartkę A4. Na miejscu, według relacji kibiców, wytworzyła się dość spora kolejka.

Białostocki klub poinformował, że rozpoczął wygaszanie programu Jaga Card Profit w dotychczasowej formie.

– W związku z licznymi problemami generowanymi przez „plastikową” wersję Karty Kibica w ostatnim czasie, zwłaszcza podczas meczu z Piastem Gliwice (16.07), informujemy, że rozpoczęliśmy wygaszanie programu Jaga Card Profit w dotychczasowej formie oraz całkowicie dezaktywowaliśmy fizyczną Kartę Kibica. Wobec tego fizyczna Karta Kibica nie uprawnia już do wzięcia udziału w meczach Jagiellonii Białystok. Aktualnie jedynym dokumentem uprawniającym do wejścia na domowe mecze Jagiellonii Białystok, rozgrywane w ramach PKO BP Ekstraklasy na Stadionie Miejskim w Białymstoku przy ul. Słonecznej 1, jest wydrukowany blankiet biletu lub karnetu albo karnet na telefonie. Na godzinę przed piątkowym meczem otwarty zostanie punkt, w którym będą rozwiązywane wszelkie problemy związane z Kartami Kibica. Punkt będzie zlokalizowany przy kasach od strony ul. Słonecznej, będzie czynny do rozpoczęcia meczu. O dalszych czynnościach związanych z systemem Jaga Card Profit będziemy sukcesywnie informować – czytamy w komunikacie Jagiellonii Białystok.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.