fbpx

eWinner II liga. Domowe mecze rezerw Lecha Poznań bez udziału publiczności

Rozgrywane we Wronkach domowe mecze drugoligowych rezerw Lecha Poznań podczas rundy jesiennej sezonu 2022/23 będą odbywały się bez udziału publiczności.

Przyczyną tego stanu rzeczy są trwające prace związane z budową Centrum Badawczo-Rozwojowego.

Nieco ponad dwa lata temu rozpoczęły się przygotowania do rozbudowy bazy Akademii Lecha Poznań, która obecnie wkracza już w decydującą fazę. Na oddanie Centrum Badawczo-Rozwojowego do użytku przyjdzie jednak jeszcze poczekać jakiś czas. To niesie za sobą kilka konsekwencji, a jedną z nich jest brak możliwości otwarcia trybun przy okazji jesiennych ligowych meczów drugiej drużyny Lecha Poznań czy juniorów starszych, którzy rozgrywają swoje domowe spotkania na głównej płycie we Wronkach.

– Otrzymujemy sporo zapytań ze strony kibiców w sprawie meczów rozgrywanych we Wronkach. Niestety, w ubiegłych latach byliśmy zmuszeni do zamknięcia trybun i sytuacja nie ulegnie zmianie aż do czasu zakończenia prac budowlanych przy Centrum Badawczo-Rozwojowym. Ponadto, co ma obecnie większe znaczenie, modyfikujemy także pomieszczenia pracy służb porządkowych i przedstawicieli mediów w celu zwiększenia ich komfortu, a te mamy nadzieję mieć gotowe w najbliższych miesiącach. Zależny nam na jak najszybszym powrocie kibiców na trybuny, ale warunkiem koniecznym pozostaje zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim wizytującym nasz obiekt – opowiada kierownik działu organizacji Akademii Lecha Poznań, Hubert Nowacki.

Źródło: Lech Poznań

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.