Piotr Wołosik ujawnił kolejne żenujące szczegóły pracy Piotra Nowaka w Jagiellonii

Piotr Wołosik dziennikarz „Przeglądu Sportowego” kolejny raz ujawnił żenujące szczegóły pracy Piotra Nowaka w Jagiellonii Białystok. 

Piotr Wołosik, który zna białostocki klub od podszewki i dysponuje bogatą wiedzą na temat tego co dzieje się w Jagiellonii, ujawnił kolejne szczegóły dotyczące pracy „szkoleniowej” Piotra Nowaka w stolicy Podlasia.

Dziennikarz, w trakcie programu „Nocne Gadki” na kanale YouTube portalu Meczyki, zaskoczył kolejnymi doniesieniami o tym jak wyglądała praca Nowaka jako trenera pierwszego zespołu Jagiellonii Białystok.

Piotr Nowak w białostockim klubie pracował od 31 grudnia 2021 do 10 czerwca 2022 roku. Trener, przez niektórych ekspertów typowany na selekcjonera reprezentacji Polski, mocno rozczarował wszystkich w stolicy Podlasia. Prowadzona przez niego drużyna z piętnastu meczów PKO BP Ekstraklasy wygrała zaledwie trzy. Po rozstaniu szkoleniowca z klubem na jaw wychodzą kolejne niechlubne fakty dotyczące byłego reprezentanta Polski.

– Z tego co słyszałem, to Nowak nie chodził do kasyna w Białymstoku. Ale piłkarze Jagiellonii opowiadali mi, że potrafił przesunąć odprawę przedmeczową 15-20 minut, bo sprawdzał jak bitcoin w Stanach leci w dół. To nie jest profesjonalne – powiedział Piotr Wołosik.

– Za pięć przyjechał na trening, pięć po wyjechał. Plus jakieś bitcoiny, kasyno, brak zainteresowania… Ivana Runje, ikony klubu, przez pół roku nie zapytał jak się czuje czy wraca do gry. Jagiellonię traktował jak chwilowe źródełko pieniędzy – dodał i wrócił do sytuacji po spotkaniu z Górnikiem Łęczna. 

– Nowak biegał po parkingu w Łęcznej, szukał podwózki do Warszawy, skąd miał lecieć do Stanów. On był tak znienawidzony w drużynie. Kiedyś być może trener, który dawał piłkarzom dużo luzu, był im na rękę. Dzisiaj pokolenie się zmieniło. Piłkarze chcą czegoś się nauczyć. Nowak tego nie gwarantował, mylił nazwiska. Piłkarze wiedzieli, że mają do czynienia z amatorem, który dostał pracę po czterech latach przerwy – zakończył Wołosik.

Źródło: Nocne Gadki/Piotr Wołosik

Fot. Jagiellonia Białystok

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.