Martin Pospisil przed meczem Jagi z Pogonią Szczecin: Nie było specjalnych przygotowań pod rywalizację z Kamilem Grosickim

Pomocnik Jagiellonii Białystok, Martin Pospisil odpowiadał na pytania dziennikarzy przed niedzielnym wyjazdowym spotkaniem z Pogonią Szczecin.

Wiemy na co stać Pogoń, ale skupiamy się na sobie i swoich atutach. Najważniejsze, abyśmy potrafili zrealizować założenia trenerów – powiedział przed meczem z Pogonią Szczecin zawodnik Jagiellonii, Martin Pospisil.

W ostatnich dniach zawodnicy intensywnie trenowali szybkościowo.

– Chcę zdementować, że było to nasze specjalne przygotowanie pod rywalizację z Kamilem Grosickim. Trenerzy do przygotowania chcieli sprawdzić jakie postępy poczyniliśmy od początku okresu przygotowawczego – wyjaśnił czeski pomocnik.

Gdzie tkwią atuty Pogoni?

– Wszyscy wiemy, jak oni grają. Wielu z nas oglądało spotkanie z Broendby, wiemy, gdzie tkwią mocne strony „Portowców”, ale oni mają także słabsze aspekty, które zechcemy wykorzystać. Skupiamy się na sobie, wiemy co chcemy grać. Później chodzi o to, jak to realizujemy na boisku. Jestem przekonany, że jesteśmy dobrze przygotowani, a chcemy to udowodnić w niedzielę. Nie chcę zdradzać planu na mecz, ale mamy swoje atuty. Część z nich pokazaliśmy w starciach z Widzewem i Piastem – zaznaczył zawodnik.

Czy w szatni długo rozpamiętywano porażkę sprzed tygodnia?

– Nikt z nas nie myśli o Widzewie. Wiemy, że nie zagraliśmy złego spotkania, mieliśmy sytuacje, ale zabrakło skuteczności. Przeciwko łodzianom mieliśmy więcej okazji niż w starciu z Piastem. Jestem przekonany, że strzelając pierwszą bramkę wygralibyśmy – podkreślił czeski pomocnik.

Źródło i foto: Biuro Prasowe Jagiellonii Białystok

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.