Kolejny klub wycofuje zespół seniorów z rozgrywek. „To nie koniec, lecz początek nowego”

Motor Grochowce wycofuje drużynę seniorów z rozgrywek Klasy A i w nadchodzącym sezonie klub będzie reprezentowany przez drużyny młodzieżowe.

Motor Grochowce w ubiegłym sezonie występował w Klasie A Przemyśl (Podkarpacki ZPN). Zespół uplasował się na 11. miejscu z dorobkiem 36 punktów, na który złożyło się 10 zwycięstw i 6 remisów. W pozostałych dwunastu spotkaniach zawodnicy Motoru schodzili z murawy pokonani.

Dwa dni temu na Facebooku Motoru opublikowano komunikat, w którym poinformowano o wycofaniu zespołu seniorów z rozgrywek Klasy A w sezonie 2022/2023. Klub nie znika z piłkarskiej mapy Polski, gdyż reprezentować go będą zespoły młodzieżowe.

Poniżej zamieszczam oświadczenie Motoru Grochowce z zachowaniem oryginalnej pisowni.

Komunikat Motoru Grochowce

„Przyszedł czas na to by oficjalnie przekazać informację o tym, że Motor Grochowce wycofuje drużynę seniorską z rozgrywek i w najbliższym sezonie Nasz Klub będą reprezentować jedynie drużyny młodzieżowe.

Można by się było rozpisywać co było powodem takich bardzo niemiłych dla nas wszystkich decyzji, lecz nie o to tutaj chodzi, żeby się tłumaczyć czy użalać nad sobą. Nie jesteśmy jedynym klubem, który od dłuższego czasu ma różnego rodzaju problemy wewnętrzne związane również m. in. z brakami kadrowymi, dlatego należy zrozumieć oraz uszanować podjęte przez zarząd kroki tym bardziej dlatego, że nie oznaczają one końca, lecz zwiastują POCZĄTEK NOWEGO…

Podziękowania należą się wszystkim tym, którzy swoim zaangażowaniem, poświęconym czasem, oddaniem oraz ciężką pracą jasno zaznaczyli swoją przynależność do MOTORU i z pewnością takim ludziom oddajemy szacunek oraz gwarancję tego, że u nas zawsze mogą poczuć się jak u siebie. Być może los sprawi, że kiedyś jeszcze spotkamy się w podobnym składzie lub rywalizując w innych drużynach na zielonej murawie w naszych lokalnych ligach.

Z lepszych wiadomości nadmienić trzeba, że poznaliśmy terminarz meczów naszych młodzików i rywalami naszych podopiecznych będą zespoły KS Zdrój Horyniec, LKS Pogórze Rokietnica, UKS Olimp w Stubnie, UKS Sokół Sieniawa, UKS Orlik Przemyśl, GKS Zarzecze. Do rozgrywek zgłaszamy również drugą drużynę naszych najmłodszych w przedziale „Orlik”. Ze względu na duże zainteresowanie planujemy również stworzyć kolejne grupy młodzieżowe, aby dzieciaki mogły się szkolić, bawić, aktywnie spędzać czas oraz podnosić swoje umiejętności sportowe w certyfikowanej szkółce piłkarskiej jaką posiadamy.”

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.