fbpx

Dla kibiców „Jagi”. Kolejny mecz przy Stołecznej już 6 sierpnia. Fani śrubują klubowy rekord

Już w sobotę Jagiellonia rozegra kolejny mecz na stadionie przy Słonecznej. Białostocki klub przypomina o trwającej sprzedaży karnetów. Dwa tygodnie temu został ustanowiony nowy klubowy rekord, który nadal jest śrubowany!

Wybierasz się na mecz z Radomiakiem? Pamiętaj o kilku ważnych zasadach!

– Sprzedaż zarówno biletów jak i karnetów odbywa się stacjonarnie oraz online. Drogą internetową karnet czy bilet można nabyć pod adresem bilety.jagiellonia.pl, a stacjonarnie w punktach sprzedaży, wyszczególnionych na poniższej grafice. Ceny biletów w dniu meczowym w kasach stadionowych są wyższe. Klub zachęca do wcześniejszego zakupu biletów, co pozwoli oszczędzić pieniądze. 

– Bramy stadionu, tj. kanały wejściowe na teren imprezy masowej i kasy biletowe zostaną otwarte na dwie godziny przed meczem. Czynne będą jedynie kasy biletowe od strony ul. Słonecznej.

– Klub informuje, że rozpoczął wygaszanie programu Jaga Card Profit w dotychczasowej formie oraz całkowicie dezaktywował fizyczną Kartę Kibica. Wobec tego fizyczna Karta Kibica NIE uprawnia już do wzięcia udziału w meczach Jagiellonii Białystok. Aktualnie jedynym dokumentem uprawniającym do wejścia na domowe mecze Jagiellonii Białystok, rozgrywane w ramach PKO BP Ekstraklasy na Stadionie Miejskim w Białymstoku przy ul. Słonecznej 1, jest wydrukowany blankiet biletu lub karnetu albo karnet na telefonie.

– Czynne dla Kibiców będą dwa kanały wejściowe od strony ul. Słonecznej, numer 1 oraz 6 (promenada), a także kanał wejściowy numer 5 (schody od strony ul. Wiosennej).

– W dniu meczu nastąpi zmiana organizacji ruchu wokół Stadionu. Obowiązywać będzie zakaz parkowania samochodów na parkingu wzdłuż ul. Wiosennej. Ten parking będzie przeznaczony wyłącznie dla autobusów komunikacji miejskiej.

– Punkty depozytowe na Stadionie będą nieczynne. Zbędne przedmioty prosimy zostawić w domu.

– Na teren imprezy masowej możliwe jest wniesie własnego napoju do 0,75 l po uprzednim jego otwarciu, o co może poprosić steward. Zabronione jest wnoszenie przedmiotów niebezpiecznych i zabronionych, takich jak m.in. szklane naczynia, parasolki, taśmy papierowe, profesjonalne aparaty fotograficzne, drony czy kamery. Pełen wykaz przedmiotów zabronionych umieszczony jest na bramach wejściowych w postaci grafik.

  • Jaga zaprasza do Gatrostrefy, zlokalizowanej po lewej stronie od wejścia na teren Stadionu (okolice jagiellońskiego pomnika), która będzie czynna na dwie i pół godziny przed pierwszym gwizdkiem (godz. 15:00). Na terenie Gastrostrefy będzie również Jaga Fan Shop, w którym będzie możliwość zakupu jagiellońskich gadżetów, koszulek i pamiątek.

– W trakcie meczu na najmłodszych kibiców czeka moc atrakcji na sektorze rodzinnym, gdzie za dobrą atmosferę i świetną zabawę odpowiadać będą Partnerzy Jagiellonii – Fajnie Tu i Helios.

– W przerwie meczu z Radomiakiem w strefie zabaw oraz na sektorze SuperVIP pojawią się zawodnicy Jagiellonii, z którymi będzie można zrobić sobie zdjęcie oraz zamienić kilka słów.

Źródło i grafika: Biuro Prasowe Jagiellonii Białystok

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.