fbpx

Protest rodziców młodych piłkarzy na środku boiska przed meczem III ligi. Afera o kasę za obóz

Do niecodziennych wydarzeń doszło w sobotę przed meczem czwartej grupy III ligi, w którym Lublinianka podejmowała Wisłę Sandomierz. Na murawie, w ramach protestu, zgromadzili się rodzice dzieci z grup młodzieżowych lubelskiego klubu. Taka postawa spowodowana była aferą związaną z odwołanym obozem, na który miały pojechać ich dzieci.

O wydarzeniach na stadionie Lublinianki informował na bieżąco Michał Pietrzak, komentator sportowy.

– Ciekawa sytuacja przed meczem czwartej grupy III ligi w Lublinie. Na boisku protestują rodzice sekcji młodzieżowej. Podobno obóz, na który miały jechać dzieci został odwołany i jest problem ze zwrotem pieniędzy. Rodzice twierdzą, że klub nie przelał pieniędzy organizatorowi obozu. Zejdą z boiska dopiero kiedy klub odda pieniądze. Nikt nie wie, jak zostanie rozwiązana sytuacja, jeśli mecz się nie odbędzie. Decyzja ma należeć do PZPN – pisał Pietrzak.

– 15 min. do meczu i rodzice dobrowolnie opuścili murawę, jednak wciąż stoją w okolicach wyjścia z budynku klubowego, więc występ wciąż z małym znakiem zapytania – dodał dziennikarz.

Całej sytuacji przyglądał się obecny na stadionie delegat PZPN i on miał podjąć ewentualną decyzję o odwołaniu spotkania. Piłkarze jednak wybiegli na murawę i rozpoczęli mecz, który zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2:0.

Pozostaje pytanie co dalej z pieniędzmi, które powinny wrócić na konta rodziców młodych adeptów futbolu.

Fot. Michał Pietrzak

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.