fbpx

Najlepsze aplikacje do obsługi nieruchomości – czerwiec 2022

Aplikacje do obsługi nieruchomości uzyskują miliony wizyt miesięcznie dzięki wygodzie, jaką tworzą dzięki wyszukiwaniu w ruchu. National Association of Realtors informuje, że 97% nabywców domów rozpoczyna wyszukiwanie online, a 76% korzysta z telefonu komórkowego lub tabletu. Mobilne aplikacje do obsługi nieruchomości zapewniają Ci dostęp do ogromnej bazy danych domów, mieszkań i budynków komercyjnych. Przynoszą korzyści potencjalnym nabywcom domów, najemcom i inwestorom dzięki wyszukiwaniu filtrowanemu według lokalizacji, liczby sypialni, powierzchni i nie tylko.

Zillow

Aplikacja Zillow wygrywa ogólnie ze względu na ogromny zakres. Ma największy spis nieruchomości, w tym własne domy należące do Zillow, z jedną z największych list filtrów. Jego wydajne funkcje obejmują udostępnianie potencjalnej nieruchomości partnerowi lub współlokatorowi, a także możliwość szybkiego rozpoczęcia procesu składania wniosku przez najemców. Aplikacja pokrywa praktycznie każdą potrzebę, jakiej może chcieć użytkownik. Oto główne wady i zalety apki:

 • Użytkownicy mają dostęp do ponad 125 milionów domów;
 • Właściwości należące do Zillow można odblokować za pomocą aplikacji;
 • Szczegółowe kryteria wyszukiwania i filtrowania;
 • Skoordynowane wyszukiwanie partnerów lub współlokatorów;
 • Osobiste profile wynajmu;
 • Algorytm Zestimate nie zawsze jest dokładny
 • Trudno zidentyfikować agenta aukcji;
 • Filtry wyszukiwania mogą być niedokładne.

Zillow, założona w 2006 roku przez dwóch byłych dyrektorów Microsoftu, jest jedną z wiodących aplikacji na rynku nieruchomości. Aplikacja stale aktualizuje swoją bazę danych. Gdy pośrednik nieruchomości lub sprzedawca zmieni status nieruchomości — na przykład z „na sprzedaż” na „w toku i w ramach umowy” — zobaczysz tę zmianę w aplikacji w ciągu 24 godzin. Niektóre drobne zmiany wprowadzone przez sprzedawców pojawiają się w aplikacji w ciągu kilku minut.

Zillow oferuje opcję wystawiania ofert na sprzedaż, wynajem lub dzierżawę, a także wirtualną wycieczkę po nieruchomościach i kontakt z agentami. Nieruchomości na Zillow można również oglądać za pomocą wycieczek wideo i zdjęć. Użytkownicy mogą nawet otrzymywać z aplikacji powiadomienia o aktualizacjach wybranych właściwości. Wykazy nieruchomości pochodzą z co najmniej jednego z wielu serwisów ofertowych, a także od zewnętrznych dostawców, agentów, partnerów i brokerów. Nie pochodzi z innych platform.

Zillow jest bezpłatny dla kupujących i sprzedających. Głównym źródłem przychodów z aplikacji są koszty reklamy i generowania leadów od pośredników w handlu nieruchomościami. Skala Zillow sprawia, że ​​jest to ogólnie najlepszy, ponieważ oferuje największy asortyment, wiele sposobów wyszukiwania i sortowania zarówno dla kupujących domy, jak i wynajmujących mieszkania, a także wygodne funkcje, takie jak udostępnianie ulubionych i wbudowane aplikacje.

W przerwie od poszukiwania nieruchomości oraz sprawzdania, która aplikacja przyda się w tym celu najbardziej, dobrze będzie zaznać trochę relaksu. W tym celu zalecamy sloty online w darmowej wersji. Gdy już zapoznacie się z działaniem ulubionych automatów za darmo, będziecie mogli przejść na płatne wersje. Wówczas przyda Wam się darmowa kasa za rejestrację bez depozytu, czyli najlepsze bonusy tego rodzaju w kasynach, jakie gracze znajdą w polskim internecie. Koniecznie sprawdź, co znajduje się pod podanym linkiem, jeśli interesują Cię bonusy kasynowe w kasynach online.

Xome Auctions

Xome Auctions to najlepsza aplikacja do kupowania nieruchomości na aukcji ze względu na obszerne internetowe licytacje. Podobnie jak inne aplikacje, wyświetlane są szczegóły nieruchomości, zdjęcia i lokalizacje na mapach, ale Xome Auctions jest najlepszy, ponieważ określa również, czy nieruchomość można sfinansować, czy też trzeba zapłacić gotówką. Najważniejsze zalety i wady prezentują się następująco:

 • Jedna z największych baz danych nieruchomości aukcyjnych;
 • Dostęp do nieruchomości przedaukcyjnych;
 • Ten sam zestaw funkcji, co na stronie internetowej;
 • Powiadomienia push ostrzegają Cię, gdy zdarzy się konkurencyjna oferta;
 • E-podpisywanie umów w aplikacji;
 • Aplikacja ma historię błędów;
 • Stosunkowo nowy bez jeszcze bardzo dużej bazy klientów.

Aplikacja Xome Auctions jest dostępna zarówno w sklepach z aplikacjami na Androida, jak i Apple, i zawiera jedną z największych kolekcji ekskluzywnych nieruchomości. Użytkownicy mogą również korzystać z funkcji przedaukcyjnej Xome, aby wcześnie licytować nieruchomości. Xome zapewnia przejrzyste licytowanie i szybkie zamykanie.

Możesz wyszukiwać aukcje mieszkaniowe lub komercyjne według lokalizacji, statusu i typu aktywów aukcyjnych, takich jak własność banku, krótka sprzedaż lub nowo przejęty. Sortuj nieruchomości według ceny, łóżek, wanien, stóp kwadratowych, aukcji rozpoczynających się wkrótce lub aukcji kończących się wkrótce. Aplikacja zawiera ocenę za spacery, dojazdy i rowery, a także historię aukcji i sprzedaży, dzięki czemu możesz zobaczyć historyczną wartość nieruchomości w czasie.

Ogłoszenia w aplikacji pochodzą z wielu usług aukcji, a także z ekskluzywnych źródeł Xome. Aplikacja wygrywa najlepiej na aukcjach ze względu na wszechstronne funkcje dostępne dla licytującego. Szczegóły, takie jak finansowanie, statystyki nieruchomości i sąsiedztwa, alerty, gdy ktoś inny licytuje obserwowaną nieruchomość, a także historia cen nieruchomości, są dobrze poinformowane o oferentach. Xome Auctions jeszcze bardziej przewyższa swoich konkurentów dzięki wydajnym możliwościom e-podpisywania umów.

Redfin

Redfin to prawdziwa firma pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, która stworzyła aplikację, która przenosi je na skalę krajową i zrewolucjonizuje procesy kupna i sprzedaży. Aplikacja jest naszym wyborem, najlepiej nadającym się do zakupów w domu, ponieważ łączy najnowocześniejszą technologię z rzeczywistymi agentami nieruchomości Redfin i pracownikami obsługi klienta, którzy zachowują element ludzki w procesie. A jak prezentują się zalety i wady? Oto one:

 • Niestandardowe wyszukiwania;
 • Dokładne oszacowanie wartości domu;
 • Kupuj z agentem Redfin i podziel się częścią prowizji;
 • Oblicza hipotekę, podatek od nieruchomości i ubezpieczenie;
 • Brak funkcji do sortowania według ostatniej aktualizacji;
 • Mniej szczegółów na temat otoczenia domu niż inne aplikacje.

Założona w 2004 r. firma Redfin umożliwia użytkownikowi wyszukiwanie pobliskich domów, mieszkań i kamienic, które są na sprzedaż lub są miejscem otwartego domu. Możesz zarezerwować wycieczkę do domu w aplikacji. Dla sprzedających platforma umożliwia wystawienie swojej nieruchomości na sprzedaż. Obciąża ona sprzedawców, którzy korzystają z aplikacji, opłatą za aukcję w wysokości 1,5% lub 1,0%, jeśli kupujesz i sprzedajesz z Redfin, co jest niższe niż tradycyjne opłaty brokerskie. Płaci również rabat prowizji kupującemu, jeśli kupujący korzysta z agenta Redfin. Ta potencjalna kwota w dolarach jest pokazana na liście aplikacji.

Interfejs aplikacji Redfin jest prosty i łatwy w użyciu. Użytkownicy mogą przejrzeć niektóre szczegóły okolicy i dowiedzieć się, jak kupować dom dzięki darmowym lekcjom w aplikacji. Powiadomienia informują o każdym dostępnym domu, który spełnia Twoje kryteria.

Redfin zarabia na opłatach za wystawianie, prowizjach i opłatach reklamowych. Najlepiej zarabia na zakupach domowych ze względu na sprytną mieszankę innowacyjnej technologii, zrównoważoną przez terminową i spersonalizowaną interakcję między ludźmi, aby pomóc szybko zamknąć transakcję i utrzymać poziom stresu kupującego i sprzedającego na minimalnym poziomie.

Honorowa wzmianka – Trulia

Nagrodziliśmy Trulia najlepszą wartością domu, ponieważ dostarcza więcej informacji o tym, co składa się na wartość domu, niż jakakolwiek inna aplikacja. Pięćdziesiąt procent wartości domów Trulia mieściło się w granicach 5% ceny sprzedaży, a ponad osiem na 10 mieściło się w granicach 20% ceny sprzedaży.

Trulia, która została wprowadzona na rynek w 2005 roku i została przejęta przez Zillow Group w 2015 roku, ma wysokie recenzje w dwóch głównych sklepach z aplikacjami. Usługa umożliwia użytkownikowi przeglądanie właściwości na wiele sposobów. Możesz na przykład wyświetlić samą nieruchomość, zakupy, lokale gastronomiczne, szkoły, godziny dojazdów i statystyki demograficzne sąsiedztwa. Możesz wyszukiwać mieszkania i domy za pomocą dwóch różnych aplikacji, Find Homes i Trulia Renters, aby uzyskać bardziej spersonalizowane wyszukiwanie.

Porównanie 3 najlepszych apek na rynku

Na koniec sporządziliśmy porównanie, w którym znajdziecie wszystkie najważniejsze zalety oraz wady każdej aplikacji. Co więcej, zamieszczamy w skrócie, dla kogo najlepiej sprawdzą się poszczególne aplikacje. Sprawdź, która będzie dla Ciebie najlepsza.

AplikacjaZillowRedfinXome Auctions
Dla kogo?Dla osób szukających najlepszej nieruchomościDla osób pośredniczących w obrocie nieruchomoścamiDla osób chcących dokonać zakupu nieruchomości
Główna zaletaNajwiększy spis nieruchomościPrawdziwa firma pośrednictwa w obrocie nieruchomościamiNajlepsza aplikacja do kupowania nieruchomości
Główna wadaTrudno zidentyfikować agenta aukcji Mniej szczegółów na temat otoczenia domu niż inne aplikacje Aplikacja ma historię błędów 

Każda z tych aplikacji jest przeznaczona do nieco innego klienta. Jak widać, dają one jednak pełny zakres tego, co może nam się przydać przy wyborze nieruchomości. Jeśli więc szukacie czegoś, co przyda Wam się szczególnie przy szukaniu, zakupie lub pośrednictwie, powyższe apki będą w tym celu najlepsze.

Foto: Residence Property House Real – Free photo on Pixabay

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.